Drucksachen

Zahl der Lose: 449

1906 Az Ujság album-naptára, ajándékul előfizetőinek az 1907-ik esztendőre. Bp., Athenaeum, (14) p. Kissé sérült, foltos lapokkal.
14366.

Rufpreis:
1 400 HUF

1906 2 db svájci és német hotel képes fejléces levél: Grand Hotel Victoria St. Beatenberg, Sanatorium Wehrwald im Schwarzwald
14367.

Rufpreis:
1 000 HUF

1907 A Nagyváradi Kir. Kath. Jogakadémia juniálisának meghívója, hajtott
14368.

Rufpreis:
1 000 HUF

1908 Interparlamentáris Unió 15. Berlini konferenciája résztvevőinek névsora és szállásának címe országonként csoportosítva. / Conference of the Interparlamentaric Union in Berlin. List of the members and their places to stay. 18p.
14369.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1908 Magyar Nyelv folyóirat szerkesztőségének nyomtatott egy oldalas levele, amelyben kérik a népies kifejezések gyűjtését és elküldését. Bérczi (Brüller) Fülöpnek (1859-1936) postázva, aki Orosházán az izraelita népiskolán tanított, majd igazgatóként dolgozott, nyelvészeti cikkei jelentek meg a M. Nyelvőrben (1898. 1913). Eredeti Magyar Nyelvtudományi Társaság fejléces, sérült borítékjában.
14370.

Rufpreis:
800 HUF

1910 A M. kir. Diósgyőri Vas- és Acélgyár története 1765-1910, német nyelven, Szelényi és Társa Nyomda, Miskolc, a gyár látképével és épületeinek térképével, alul a lapok foltosak, vászonba kötve, 85p
14371.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1910 Circus Tanti programja, hajtott, kis szakadással
14372.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1910 Kitöltetlen táncrend
14373.

cca 1910 Kitöltetlen táncrend

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910 Barta-féle térképjelző zászlócskák táblázat, 2 db, hajtott, vágott
14374.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1910 A nagyváradi Premontrei Főgimnázium önképző körének 2 db meghívója
14375.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910 Budapest, kilátás a Gellérthegyről, nagyméretű panorámakép, hajtott, kis szakadásokkal, 18x55 cm
14376.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1910-1920 Rétay és Benedek vallási kegytárgyboltjának árukatalógusa, hiányzó borítóval, címlappal, foltos, néhány szakadt, sérült lappal, az első és az utolsó lap meg van (3/4., 173/174.), de leszakadt, sérült, ceruzás bejelölésekkel, 5-172 p.
14377.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF