Drucksachen Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2642836
14513
419
Printed Materials
1945 Szabad Nép újság (III. évf. 21. szám) Hajtott állapotban, sérülésekkel.
2621182
14514
419
Printed Materials
1945 május 1. felszabadulási ünnepség meghívója
2649772
14515
419
Printed Materials
1945-1946 Fényszóró c. folyóirat 4 db száma: I. évf. 5., 16., 18. sz., II. évf. 2. sz. Fekete-fehér képekkel, változó állapotban. 2651332
14516
419
Printed Materials
1946 A fasiszta szovjetellenes antidemokratikus sajtótermékek I-III. jegyzéke. Bp., 1946., Magyar Miniszterelnökség Sajtóosztálya, 72;63;39+1 p. Második kiadások. Kiadói papírkötésekben, a borítókon kopásnyomokkal, kis gyűrődésekkel, szamárfülekkel. 2621115
14517
419
Printed Materials
1946 Meghívó Lenin az MKP emlékünnepélyére 2598969
14518
419
Printed Materials
1946 Az Októberi Őszírózsás Forradalom emlékestje a Magyar Radikális Párt röplapja
2598996
14519
419
Printed Materials
1946 Törvénytár Nemzetgyűlés szellemi és közéleti vezetők közül választott képviselőkről
2647012
14520
419
Printed Materials
1947 Magyar Technika műszaki és gazdaságtudományi folyóirat II. évf. 1. sz., 1947. január; benne: Új Építészet II. évf. 1. sz.; Magyar Hiradástechnika II. évf. 1. sz.; Magyar Közlekedés II. évf. 1. sz.; Magyar Textiltechnika I. évf. 1. sz.; Általános Mérnök II. évf. 1. sz. (mellékletek). Sérült papírkötésben.
1867993
14521
419
Printed Materials
1947 Zsidódi közúti híd számítási, dokumentációs anyaga
2616156
14522
419
Printed Materials
2621056
14523
419
Printed Materials
1947 Sulyok Dezső beszéde a Nemzetgyűlés ülésén a Dinnyés-kormány bemutatkozását követő vita során, a Nemzetgyűlési Értesítő szövegében. 8p. 2646445
14524
419
Printed Materials
1947 Magyar Nők Demokratikus Szövetsége meghívója Péchy Blanka színésznő részére, Hewlett Johnson canterbury érsek fogadására a budaörsi repülőtéren
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF