Drucksachen

Zahl der Lose: 449

1945 Szabad Nép újság (III. évf. 21. szám) Hajtott állapotban, sérülésekkel.
14513.

Rufpreis:
1 000 HUF

1945 május 1. felszabadulási ünnepség meghívója
14514.

Rufpreis:
1 600 HUF

1945-1946 Fényszóró c. folyóirat 4 db száma: I. évf. 5., 16., 18. sz., II. évf. 2. sz. Fekete-fehér képekkel, változó állapotban.
14515.

Rufpreis:
1 200 HUF

1946 A fasiszta szovjetellenes antidemokratikus sajtótermékek I-III. jegyzéke. Bp., 1946., Magyar Miniszterelnökség Sajtóosztálya, 72;63;39+1 p. Második kiadások. Kiadói papírkötésekben, a borítókon kopásnyomokkal, kis gyűrődésekkel, szamárfülekkel.
14516.

Rufpreis:
4 000 HUF

1946 Meghívó Lenin az MKP emlékünnepélyére
14517.

Rufpreis:
1 400 HUF

1946 Az Októberi Őszírózsás Forradalom emlékestje a Magyar Radikális Párt röplapja
14518.

Rufpreis:
1 000 HUF

1946 Törvénytár Nemzetgyűlés szellemi és közéleti vezetők közül választott képviselőkről
14519.

Rufpreis:
1 000 HUF

1947 Magyar Technika műszaki és gazdaságtudományi folyóirat II. évf. 1. sz., 1947. január; benne: Új Építészet II. évf. 1. sz.; Magyar Hiradástechnika II. évf. 1. sz.; Magyar Közlekedés II. évf. 1. sz.; Magyar Textiltechnika I. évf. 1. sz.; Általános Mérnök II. évf. 1. sz. (mellékletek). Sérült papírkötésben.
14520.

Rufpreis:
1 200 HUF

1947 Zsidódi közúti híd számítási, dokumentációs anyaga
14521.

Rufpreis:
3 000 HUF

14522.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1947 Sulyok Dezső beszéde a Nemzetgyűlés ülésén a Dinnyés-kormány bemutatkozását követő vita során, a Nemzetgyűlési Értesítő szövegében. 8p.
14523.

Rufpreis:
2 000 HUF

1947 Magyar Nők Demokratikus Szövetsége meghívója Péchy Blanka színésznő részére, Hewlett Johnson canterbury érsek fogadására a budaörsi repülőtéren
14524.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF