Drucksachen

Zahl der Lose: 449

1940 Véghely Ili és Halmy Lujza táncmatinéja a Scala-Moziban 1940. május 5. 11 óra. Bp., Officina, műsorfüzet fekete-fehér fotókkal, a borítón firkával, 4 sztl. lev.
14487.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1940 Garai Norbert: Sortűz Kínában (hat részben). A Pesti Hírlap Regénytára. 48 p. Kötés nélkül, helyenként kissé foltos, kissé sérült lapszélekkel.
14488.

Rufpreis:
1 200 HUF

1940 Budapest Kalender, kalendárium heti naptárral, sok illusztrációval, német nyelven, gyűrűs kötésben, 25x18,5 cm
14489.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1940 Szigma különleges betonvas nyomtatvány, modern illusztrációval ellátott papír mappában, borítón Darida János békéscsabai építőmester bélyegzőjével, kissé foltos, 17+2 p
14490.

Rufpreis:
800 HUF

1941 A ciszterci rend pécsi Nagy Lajos Gimnáziumának évkönyve az 1940-41. iskolai évről. Pécs, 1941, Taizs József-ny. Kissé sérült papírkötésben, a gerincen kisebb hiánnyal.
14491.

Rufpreis:
2 000 HUF

1941 Depaul Szent Vince Szeretet Leányai (Irgalmas Nővérek) vezetése alatt álló Szent Lujza Intézet évkönyve az 1940-1941. iskolai évről. Bp., 1941, Deák-ny. Sérült papírkötésben.
14492.

Rufpreis:
2 000 HUF

1941 Ifjú Repülő, a Magyar Szárnyak állandó melléklete. Szerk.: Jánosy István. Fekete-fehér képekkel, a címlapon "Ingyen mutatványszám" pecséttel, 10 p.
14493.

Rufpreis:
800 HUF

1942 Fénykép gyűjtemény a M. Kir. Postánál használatban lévő általánosan használt távbeszélő készülékekről. 56 képpel 10p.
14494.

Rufpreis:
6 000 HUF

1942 A Takarékpénztárak és Bankok Országos Nyugdíjpénztárának alapszabályai, 38 p., tűzött papírkötés, kissé foltos, levált címlappal
14495.

Rufpreis:
1 000 HUF

1942 A Gyóni Géza Irodalmi Társaság fejléces levelezőlapja irodalmi délután programjával
14496.

Rufpreis:
1 200 HUF

1942 Sepsiszentgyörgy, meghívó ereklyés országzászló avatási ünnepségre, hajtásnyommal
14498.

Rufpreis:
5 000 HUF

1942 Termés folyóirat 1. szám, 1942. ősz. Kolozsvár, Nagy Jenő és Fia-ny. Benne Wass Albert, Varró Dezső és mások írásaival, Gy. Szabó Béla illusztrációival. Sérült kiadói papírkötés, helyenként kissé foltos, a hátsó borítón kisebb hiánnyal, az első képtábla nagyrészt elvált.
14499.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF