Drucksachen

Zahl der Lose: 449

1927-1938 Pesti Hírlap Nagynaptára 1927-1930, 1932-1935, és a Pesti Hírlap Naptára 1939. Összesen 9 szám, közte egy sérült, viseltes állapotú, a többi kopott borítókkal, a gerinceken kis sérülésekkel, néhány borítón szakadásokkal, kis sérülésekkel, kis hiányokkal.
14414.

Rufpreis:
1 600 HUF

1927-1941 3 db méhészettel kapcsolatos nyomtatvány: Méhészkedés I. évf. 2. sz., Méhészújság, Magyar Méh LXII. évf. 1. sz., vegyes állapotban
14415.

Rufpreis:
1 800 HUF

14416.

Rufpreis:
3 000 HUF

1928 Képes Pesti Hírlap 50. évfolyam 163.-295. számai egybekötve, 1928. július 20.-december 30., név- és tárgymutatóval, helyenként hiányos, javított
14417.

Rufpreis:
6 000 HUF

14418.

Rufpreis:
3 000 HUF

1929 Zum und über den silbernen Scheitel Europas von Deutschland ins Engadin nach Italien, német nyelvű utazási kiadvány, hegyi vasúti fotókkal, 12 p
14419.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1929 "Boldog Újévet" falinaptár kéményseprőkkel, hajtott, hiányokkal, 34×23 cm
14420.

Rufpreis:
2 000 HUF

1929 Die Verfassung des Deutschen Reichs, A Német Birodalom alkotmánya, német nyelven, 64 p
14421.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1930 Balettező táncosok, art deco litográfia, szép állapotban, 27×20 cm
14422.

Rufpreis:
6 000 HUF

14423.

Rufpreis:
5 000 HUF

1930 Szent Gellért Egyesület képes meghívó jubiláris ünnepségre.
14424.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1930 Szent István cikóriagyár gyűjtőmappák, nem komplettek.
14425.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF