1927-1938 Pesti Hírlap Nagynaptára 1927-1930, 1932-1935, és a Pesti Hírlap Naptára 1939. Összesen 9 szám, közte egy sérült, viseltes állapotú, a többi kopott borítókkal, a gerinceken kis sérülésekkel, néhány borítón szakadásokkal, kis sérülésekkel, kis hiányokkal.
1928. Bécs és Alsó-Ausztria. Borítóterv: Hermann Kosel. / Wien und Niederösterreich. Bécs és Alsó-Ausztria szövetségi tartományok idegenforgalmi bizottsága. / Fremdenverkehrskommission der Bundesländer Wien und Niederösterreich. Sérült borítóval. / Mit beschädigtem Einband.
1929 Debreceni Szemle. Tudományos Folyóirat. 1929. január-december, III, teljes évfolyam. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső. Debrecen, 1929, (Debrecen Sz. Kir. Város-Tiszántúli Ref. Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata-Városi Nyomda-ny.), IV+556 p.+5 t. Félvászon-kötés, bekötött eredeti papírborítókkal, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, kijáró lappal.