1917-1934 Vegyes Dabassal kapcsolatos tétel, közte meghívók (5 db, benne Alsódabas Ifjúsága és a Budapesti Orvoskari "Csaba" B. E. "Szatmári" törzsének műsoros táncestélye, Alsódabasi Uri Casinó ifjúsági műkedvelő előadása, ...stb.), valamint két címeres esküvői meghívó, esküvői menükártya, Dabasi Református Harangszó 1934. 4. sz., összesem 9 db, valamint 27 db ültetési kártya. Dinnyés Lajos (1901-1961) későbbi kisgazda politikus, országgyűlési képviselő, majd miniszterelnök hagyatékából.
cca 1920 Die Hohe Tatra. Vysoké Tatry. Cechoslovakische Staatsbahnen / A Magas-Tátra, német nyelvű, képes album, fekete-fehér fotókkal, két színes térképpel és egy színes, kihajtható panorámaképpel. Zsinórfűzéses papírkötésben, sérült, kissé foltos borítóval.
1920 Ösvény, a Luther-Társaság folyóirata. Szerk.: D. Kovács Sándor. V-VIII. évf. 1917-1920. (Újrainduló szám, négy évfolyam egy kötetben). Bp., Luther-Társaság (Hornyánszky Viktor-ny.), 1 t. + (4)+235+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, a gerincen kis hiánnyal, néhány kissé foltos lappal.
cca 1920-1930 4 db német nyelvű útikönyv, turisztikai ismertető: Der Weltkurort Franzensbad, Höhenkurort Semmering und Umgebung, Führer durch das Ostseebad Niendorf, Führer durch Ötz und Umgebung. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, papírkötésben, változó állapotban.