Drucksachen Zahl der Lose: 449
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2621459
14562
419
Printed Materials
cca 1960-1970 Bábolnai arab lótenyésztés, ismertető prospektus, fekete-fehér képekkel, 4 p.
2621454
14563
419
Printed Materials
cca 1960-1970 Bábolna tejelő magyar barna konstrukció, mezőgazdasági ismertető prospektus, fekete-fehér képekkel, 4 p.
2565597
14564
419
Printed Materials
cca 1960 Erra antibiotikum tartalmú takarmánykiegészítő. Bp., Állami Vakcinatermelő Intézet prospektus, kis gyűrődéssel, 1 sztl. lev.
2621154
14565
419
Printed Materials
cca 1960-1970 Goethe: Kéz kezet mos (A bűnrészesek), írta: Horváth Tibor. Technikai forgatókönyv, Mafilm, 141 p. Egészvászon-kötésben.
2606824
14566
419
Printed Materials
cca 1960-1980 "Kijev" szovjet fényképezőgép leírása, orosz nyelvű képes ismertető füzet, 28 p. + Kiev 4 és Kiev 4/A fényképezőgép használati utasítása, Ofotért kiadvány, 25 p., tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült, megjelent 600 példányban
2645268
14567
419
Printed Materials
cca 1960-1980 Amerikai színészek portréi, hátoldalukon a magyarul bemutatott filmjeikkel, Képes Film Híradó melléklete, 10x14 cm 2644148
14568
419
Printed Materials
cca 1960-1980 Baedeker Gastronomique. Képes gasztronómiai ismertető budapesti éttermekről. Bp., Offset-ny., 22 p. Tűzött papírkötés. 2644449
14569
419
Printed Materials
cca 1960-1980 12 db Fradi, FTC témájú újság + Az FTC tavaszi bajnoki mérkőzései nyomtatvány, rajta tollal a mérkőzések eredményei 2565344
14570
419
Printed Materials
cca 1960-1980 Hocus-Pocus. A kis bűvésziskola. 25 bűvészmutatvány. Összeáll.: Zmeck Jochen. hn., én., nyn., 10 sztl. lev. 2467692
14571
419
Printed Materials
2644380
14572
419
Printed Materials
1961 Népszabadság XIX. évf. 197. sz., 1961. aug. 19., a címlapon Jurij Alekszejevics Gagarin szovjet űrhajós, 12 p.
2643137
14573
419
Printed Materials
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF