Drucksachen

Zahl der Lose: 449

cca 1960-1970 Bábolnai arab lótenyésztés, ismertető prospektus, fekete-fehér képekkel, 4 p.
14562.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1960-1970 Bábolna tejelő magyar barna konstrukció, mezőgazdasági ismertető prospektus, fekete-fehér képekkel, 4 p.
14563.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1960 Erra antibiotikum tartalmú takarmánykiegészítő. Bp., Állami Vakcinatermelő Intézet prospektus, kis gyűrődéssel, 1 sztl. lev.
14564.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1960-1970 Goethe: Kéz kezet mos (A bűnrészesek), írta: Horváth Tibor. Technikai forgatókönyv, Mafilm, 141 p. Egészvászon-kötésben.
14565.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1960-1980 "Kijev" szovjet fényképezőgép leírása, orosz nyelvű képes ismertető füzet, 28 p. + Kiev 4 és Kiev 4/A fényképezőgép használati utasítása, Ofotért kiadvány, 25 p., tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült, megjelent 600 példányban
14566.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1960-1980 Amerikai színészek portréi, hátoldalukon a magyarul bemutatott filmjeikkel, Képes Film Híradó melléklete, 10x14 cm
14567.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1960-1980 Baedeker Gastronomique. Képes gasztronómiai ismertető budapesti éttermekről. Bp., Offset-ny., 22 p. Tűzött papírkötés.
14568.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1960-1980 12 db Fradi, FTC témájú újság + Az FTC tavaszi bajnoki mérkőzései nyomtatvány, rajta tollal a mérkőzések eredményei
14569.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1960-1980 Hocus-Pocus. A kis bűvésziskola. 25 bűvészmutatvány. Összeáll.: Zmeck Jochen. hn., én., nyn., 10 sztl. lev.
14570.

Rufpreis:
1 400 HUF

14571.

Rufpreis:
800 HUF

1961 Népszabadság XIX. évf. 197. sz., 1961. aug. 19., a címlapon Jurij Alekszejevics Gagarin szovjet űrhajós, 12 p.
14572.

Rufpreis:
2 000 HUF

14573.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF