Drucksachen

Zahl der Lose: 449

1937 Búvár folyóirat III. évf. 1-6. sz., 1937. január-június (fél évfolyam). Bp., Franklin-Társulat. Vegyes állapotban. Kiadói aranyozott egészvászon borítóban.
14474.

Rufpreis:
1 600 HUF

1937 III. Viktor Emánuel olasz király látogatására tartott katonai díszszemle belépőjegye
14475.

Rufpreis:
4 000 HUF

14476.

Rufpreis:
800 HUF

1938 Utazási napló. A modern ember útizsebkönyve. 1938. tavasz-nyári idény (IX. évf.) Szerk.: Oeconomus. A rend könyvei. Bp., Ladányi Jánosné-ny., (4)+60 p. Papírkötésben, korabeli hirdetésekkel.
14477.

Rufpreis:
1 000 HUF

14478.

Rufpreis:
1 200 HUF

1938 Fiumei fekete-fehér fényképekkel, kihajtható prospektus. Olasz nyelven.
14479.

Rufpreis:
1 800 HUF

1938 Reisezeitung der Deustchen Ostmark, 6. Jahr, Folge 7. Fekete-fehér képekkel, korabeli hirdetésekkel, német nyelven. Kissé sérült papírkötés, 24 p.
14480.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1939 Az Angolkisasszonyok B. M. V. egri érseki r. k. leánygimnáziumának és négy évfolyamú női felsőkereskedelmi iskolájának évkönyve az 1931-32. tanévről. Szolnok, 1932, Varga József-ny. Papírkötésben.
14481.

Rufpreis:
2 000 HUF

1939 A budapesti IX. kerületi m. kir. állami Fáy András Gimnázium 22. számú évkönyve az 1938-39. tanévről. Bp., 1939, Fráter és Társa-ny. Sérült papírkötésben.
14482.

Rufpreis:
2 000 HUF

1939 Köztelek zsebnaptár I-II. köt. Szerk.: Konkoly Thege Sándor, Buday György. 45. évfolyam. Bp., 1939., Országos Mezőgazdsági kiállítás, 1939. márc. 22-27., Budapesti Nemzetközi Vásár, 1939. IV. 28. - V. 8. Bp., 1939., "Pátria." Kiadói papírkötés, és kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott vászon-kötéssel, a I. kötet végén hiányzó jegyzetlapokkal, az utolsó lapon bejegyzésekkel.
14483.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca. 1940 Stájerország nyaralóhelyeinek, fürdő- és gyógyhelyeinek ismertetője. Stájerország Idegenforgalmi Hivatala, Gráz. Hans Wagula (1894-1964) borítótervével. Kiadói papírkötésben. 128 oldal. Fekete-fehér fényképekkel, egy kihajtható térképpel és 42 oldalon gráci cégek és grácvidéki, stájerországi nyaralóhelyek, fürdők és gyógyhelyek hirdetései találhatók. Korának megfelelő állapotban.
14485.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

cca 1940 Népgázálarc, tájékoztató füzet, Bp., Mercur Műszaki és Vegyipari Rt., 16 p., sérült
14486.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF