Drucksachen

Zahl der Lose: 449

1930-1948 Medikus bál táncrend és Magyar Jogászegylet meghívója
14450.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1930-1960 5 db horvát/jugoszláv turisztikai, utazási ismertető prospektus
14451.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1930-1960 6 db német képes idegenforgalmi prospektus
14452.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1930-1970 8 db vegyes magyar és idegen nyelvű turisztikai prospektus, Air France Németország, Erfurt, Bécs, Mariazell
14453.

Rufpreis:
1 200 HUF

1931 Chmura fotó-árjegyék 1931/32. Chmura László látszerész fotó-szaküzletei. Bp., Hungária-ny., 64 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kissé sérült papírkötésben.
14454.

Rufpreis:
1 200 HUF

1931 Szegedi szemle. Városfejlesztési folyóirat szerk: Berzenczey Domokos. IV. évf. 8. szám.
14455.

Rufpreis:
2 400 HUF

1931--1933 Képes Pesti Hírlap több egybefűzött, kb. 30 száma, közte számos szakadozott, és sérültek, hiányos is.
14456.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1931-1934 Pesti Hírlap Vasárnapja 12 száma, szakadozott borítókkal
14457.

Rufpreis:
1 200 HUF

1932 Debreceni Szemle 3 száma, kissé szakadt, kissé foltos borítókkal.
14458.

Rufpreis:
1 000 HUF

14459.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1933 Képes Krónika XV. évf. 27-52. számai (fél évfolyam), 1933. júl. 2. - dec. 24., gazdag fekete-fehér képanyaggal. Egybekötve, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, néhány sérült, kijáró lappal.
14460.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

1933-1934 A Magyar Napló c. újság 6 db száma.
14461.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF