https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 449
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2644070
14450
419
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1930-1948 Medikus bál táncrend és Magyar Jogászegylet meghívója 2618417
14451
419
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930-1960 5 db horvát/jugoszláv turisztikai, utazási ismertető prospektus
Das Lot is nicht erreichbar
2648845
14452
419
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930-1960 6 db német képes idegenforgalmi prospektus
Das Lot is nicht erreichbar
2646907
14453
419
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930-1970 8 db vegyes magyar és idegen nyelvű turisztikai prospektus, Air France Németország, Erfurt, Bécs, Mariazell 2648835
14454
419
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1931 Chmura fotó-árjegyék 1931/32. Chmura László látszerész fotó-szaküzletei. Bp., Hungária-ny., 64 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kissé sérült papírkötésben. 2604597
14455
419
0
2400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1931 Szegedi szemle. Városfejlesztési folyóirat szerk: Berzenczey Domokos. IV. évf. 8. szám.
Das Lot is nicht erreichbar
2650520
14456
419
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1931--1933 Képes Pesti Hírlap több egybefűzött, kb. 30 száma, közte számos szakadozott, és sérültek, hiányos is.
Das Lot is nicht erreichbar
2644916
14457
419
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1931-1934 Pesti Hírlap Vasárnapja 12 száma, szakadozott borítókkal 2624855
14458
419
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1932 Debreceni Szemle 3 száma, kissé szakadt, kissé foltos borítókkal.
Das Lot is nicht erreichbar
2441510
14459
419
0
4800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1932-1934 Szegedi gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. 1932. szept-jun. Szerk.: Katona Dávid. + Karaffiáth Jenő: Az egységes magyar gyorsírás alapokmányának kiegészítése és módosítása. A gyorsírás kötelező középiskolai tanítása. "Szegedi Gyorsíró" melléklete.; 1934 Az 1934. évi Fabro Henrik emlékverseny. Összeáll.: Kondói Kiss József, Nosz Gyula.; 1932-1933 Szegedi Gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. Szerk.: Katona Dávid. Benne Klebelsberg Kunó és Apponyi Albert halálhíreivel is. Egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
Das Lot is nicht erreichbar
2630355
14460
419
0
5500
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1933 Képes Krónika XV. évf. 27-52. számai (fél évfolyam), 1933. júl. 2. - dec. 24., gazdag fekete-fehér képanyaggal. Egybekötve, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, néhány sérült, kijáró lappal.
Das Lot is nicht erreichbar
1852797
14461
419
0
800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1933-1934 A Magyar Napló c. újság 6 db száma.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse