Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 255
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2626200
19216
417
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) glídes masszív nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, nettó: 21,8 g
2625064
19217
417
Ezüst(Ag) szentképes medál, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 1,4 g 2625067
19218
417
Ezüst(Ag) szentképes medál, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 1,3 g 2625074
19219
417
2200
Ezüst(Ag) medál, jelzett, h: 2,5 cm, kövön kis sérüléssel, bruttó: 3,8 g 2625082
19220
417
3200
Ezüst(Ag) bélyeges medál, jelzés nélkül, 2,6×2,3 cm, nettó: 5,5 g 2624452
19221
417
Ezüst(Ag) gyűrű apró kövekkel, jelzett, pótolt kővel, méret: 54, bruttó: 2,3 g 2624448
19222
417
Ezüst(Ag) leveles gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 3 g 2624408
19223
417
Ezüst(Ag) masnis gyűrű, jelzett, kőhiánnyal, méret: 54, bruttó: 1,8 g 2627067
19224
417
Ezüst (Ag) filigrán karkötő, h: 19 cm, 25 g 2624403
19225
417
Ezüst(Ag) pillangós gyűrű, apró kövekkel, jelzett, kőhiánnyal, méret: 58, bruttó: 3,5 g 2624393
19226
417
Ezüst(Ag) gyűrű, apró kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 2,8 g 2624390
19227
417
Ezüst(Ag) csillagos gyűrű, apró kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,3 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF