Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 255
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2624644
19240
417
5500
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) gyűrű kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 51, bruttó: 9,8 g 2624735
19241
417
3200
Ezüst(Ag) fonott áttört gyűrű apró kövekkel, jelzett, méret: 57, bruttó: 5,4 g 2624631
19242
417
Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott szívecskés gyűrű, jelzett, méret: 60, bruttó: 16,8 g 2626147
19243
417
55000
Arany (Au) 14K opálköves gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,1 g 2626130
19244
417
42000
Arany (Au) 14K korall rózsával díszített bross, 3×1,3 cm, bruttó: 2,4 g
2626139
19245
417
65000
Arany (Au) 14K gyűrű, jelzett, méret: 64, bruttó: 3,6 g
2626090
19246
417
120000
Arany (Au) 14K fülbevalópár, jelzett, 3×2 cm, nettó: 7 g
2625849
19247
417
Ezüst (Ag) obersdorfi és amerikai emlékkanál, jelzett, h: 11cm, bruttó: 14g 2623714
19248
417
14000
Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett , kicsi piros köves medállal. 24,4 g
2623729
19249
417
4800
Ezüst (Ag) csepp alakú, jelzés nélküli medál fekete kővel. 16 g 5,5 cm
2624770
19250
417
14000
Ezüst(Ag) fantáziaszemes nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 24,3 g 2627674
19251
417
34000
Ezüst (Ag) tubákos szelence, jelzett, sterling, zománcozott, kopott, 9x6,5x1,5cm bruttó: 150g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF