Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 255

Ezüst(Ag) gyűrű kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 51, bruttó: 9,8 g
19240.

Gelöscht

Ezüst(Ag) fonott áttört gyűrű apró kövekkel, jelzett, méret: 57, bruttó: 5,4 g
19241.

Gelöscht

Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott szívecskés gyűrű, jelzett, méret: 60, bruttó: 16,8 g
19242.

Gelöscht

Arany (Au) 14K opálköves gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,1 g
19243.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Arany (Au) 14K korall rózsával díszített bross, 3×1,3 cm, bruttó: 2,4 g
19244.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Arany (Au) 14K gyűrű, jelzett, méret: 64, bruttó: 3,6 g
19245.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Arany (Au) 14K fülbevalópár, jelzett, 3×2 cm, nettó: 7 g
19246.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Ezüst (Ag) obersdorfi és amerikai emlékkanál, jelzett, h: 11cm, bruttó: 14g
19247.

Gelöscht

Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett , kicsi piros köves medállal. 24,4 g
19248.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüst (Ag) csepp alakú, jelzés nélküli medál fekete kővel. 16 g 5,5 cm
19249.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) fantáziaszemes nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 24,3 g
19250.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüst (Ag) tubákos szelence, jelzett, sterling, zománcozott, kopott, 9x6,5x1,5cm bruttó: 150g
19251.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF