Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 255
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2626426
19204
417
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc delfin függővel, jelzett, h: 45-50 cm, 2,4×2 cm, nettó: 7,4 g 2626431
19205
417
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc bak függővel, jelzett, h: 45-50 cm, 2,7×1,5 cm, nettó: 8,3 g 2626434
19206
417
3400
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc Szent Kristóf medállal, jelzett, h: 45-50 cm, nettó: 9 g
2626441
19207
417
3400
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc csodaszarvas medállal, jelzett, h: 45-50 cm, 3,2×2,6 cm, nettó: 8,8 g
2626446
19208
417
Ezüst(Ag) fantáziamintás nyaklánc Szűz Mária függővel, jelzett, h: 45 cm, nettó: 3,8 g 2626463
19209
417
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc nyilas függővel, jelzett, h: 45-50 cm, 2,2×1,6 cm, nettó: 8 g 2626473
19210
417
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc szűz függővel, jelzett, h: 38 cm, d:1,9 cm, nettó: 3,4 g 2624749
19211
417
4800
Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott extravagáns gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 8 g 2627034
19212
417
Ezüst (Ag) karlánc, jelzett, h: 21 cm, nettó: 7,5 g 2627024
19213
417
4 db ezüst (Ag) medál és bross (feszület, kereszt, nyilas, virág), össz. 10 g
2627041
19214
417
Ezüst (Ag) filigrán bross, d: 29 mm, nettó: 2,3 g 2627061
19215
417
Ezüst (Ag) filigrán bross, d: 38 mm, 8 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF