Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 255

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc delfin függővel, jelzett, h: 45-50 cm, 2,4×2 cm, nettó: 7,4 g
19204.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc bak függővel, jelzett, h: 45-50 cm, 2,7×1,5 cm, nettó: 8,3 g
19205.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc Szent Kristóf medállal, jelzett, h: 45-50 cm, nettó: 9 g
19206.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc csodaszarvas medállal, jelzett, h: 45-50 cm, 3,2×2,6 cm, nettó: 8,8 g
19207.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst(Ag) fantáziamintás nyaklánc Szűz Mária függővel, jelzett, h: 45 cm, nettó: 3,8 g
19208.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc nyilas függővel, jelzett, h: 45-50 cm, 2,2×1,6 cm, nettó: 8 g
19209.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc szűz függővel, jelzett, h: 38 cm, d:1,9 cm, nettó: 3,4 g
19210.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott extravagáns gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 8 g
19211.

Gelöscht

Ezüst (Ag) karlánc, jelzett, h: 21 cm, nettó: 7,5 g
19212.

Rufpreis:
2 400 HUF

4 db ezüst (Ag) medál és bross (feszület, kereszt, nyilas, virág), össz. 10 g
19213.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst (Ag) filigrán bross, d: 29 mm, nettó: 2,3 g
19214.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst (Ag) filigrán bross, d: 38 mm, 8 g
19215.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF