Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 255

Ezüst(Ag) gyűrű lila kővel, jelzett, méret: 60, bruttó: 3,38 g
19192.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) gyűrű türkizzel, jelzett, méret: 51, bruttó: 5 g
19193.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű apró köves díszítéssel, jelzett, méret: 53, bruttó: 7,6 g
19194.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Aranyozott ezüst(Ag) leveles gyűrű apró kövekkel, jelzett, méret: 59, bruttó: 4 g
19195.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc markazitos medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 6,5 g
19196.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst(Ag) rubinköves karperec, jelzett, 6,5×5 cm, bruttó: 22,1 g
19197.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Ezüst(Ag) gyűrű rózsaszín kővel, jelzett, méret: 61, bruttó: 8,2 g
19198.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst (Ag) fülbevaló kék köves. d: 20 mm
19199.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst (Ag) karlánc, 5 db figurával, jelzett . 7,16 g
19200.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst(Ag) kerek gyűrű lila kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,9 g
19201.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst(Ag) gyűrű gránát kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 10,7 g
19202.

Rufpreis:
10 000 HUF
16

Ezüst(Ag) teknősös karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 5 g
19203.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF