Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 255
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2630498
19192
417
3800
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) gyűrű lila kővel, jelzett, méret: 60, bruttó: 3,38 g
2630500
19193
417
Ezüst(Ag) gyűrű türkizzel, jelzett, méret: 51, bruttó: 5 g
2630504
19194
417
Ezüst(Ag) gyűrű apró köves díszítéssel, jelzett, méret: 53, bruttó: 7,6 g
2630507
19195
417
Aranyozott ezüst(Ag) leveles gyűrű apró kövekkel, jelzett, méret: 59, bruttó: 4 g 2630512
19196
417
Ezüst(Ag) nyaklánc markazitos medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 6,5 g
2630514
19197
417
38000
Ezüst(Ag) rubinköves karperec, jelzett, 6,5×5 cm, bruttó: 22,1 g
2630518
19198
417
Ezüst(Ag) gyűrű rózsaszín kővel, jelzett, méret: 61, bruttó: 8,2 g
2623646
19199
417
Ezüst (Ag) fülbevaló kék köves. d: 20 mm
2623627
19200
417
4600
Ezüst (Ag) karlánc, 5 db figurával, jelzett . 7,16 g 2630521
19201
417
3200
Ezüst(Ag) kerek gyűrű lila kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,9 g 2630522
19202
417
Ezüst(Ag) gyűrű gránát kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 10,7 g 2626416
19203
417
Ezüst(Ag) teknősös karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 5 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF