Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 255
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2625249
19120
417
4200
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) lila köves fülbevalópár, gyűrűvel és függővel, jelzett, bruttó: 7,2 g 2625292
19121
417
Ezüst(Ag) medál ásvánnyal, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 5,9 g 2625260
19122
417
Ezüst(Ag) függő apró kövekkel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 2,7 g 2625313
19123
417
Ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, kis sérüléssel, h: 1,5 cm, bruttó: 2,1 g 2625197
19124
417
Ezüst(Ag) csavart gömbös fülbevalópár, jelzett, h: 5 cm, nettó: 3,2 g 2625239
19125
417
4600
Ezüst(Ag) kék köves virágos medál, jelzett, hiányzó kövekkel, d: 2,5 cm, bruttó: 7,7 g 2625199
19126
417
Ezüst(Ag) karkötő, állítható h: max. 26 cm, bruttó: 3 g 2624843
19127
417
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc köves függővel, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 4,5 g 2625227
19128
417
Ezüst(Ag) kereszt medál kék kővel, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 2,2 g 2625275
19129
417
Ezüst(Ag) nyaklánc, elefánt függővel, jelzett, h: 38 cm, nettó: 5,2 g 2625233
19130
417
Ezüst(Ag) lila köves fülbevalópár, gyűrűvel és függővel, jelzett, bruttó: 8,7 g 2625259
19131
417
Ezüst(Ag) lila köves fülbevalópár, gyűrűvel és függővel, jelzett, bruttó: 8,9 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF