Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 255

Ezüst (Ag) kanálból kialakított sellős medál, jelzés nélkül, nettó: 12g
19108.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst (Ag) nyaklánc, köves medállal, jelzett, h: 42cm, bruttó: 3,7g
19109.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst (Ag) kék köves bross, jelzett, h: 6cm, br: 3,8g
19110.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Aranyozott ezüst (Ag) színházi táska. Jelzett, néhány szem szakadt, 164 g
19111.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

4 db orosz ezüst (Ag) kiskanál, jelzett, kis kopással, 61 g, h: 12 cm
19112.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű markazittal, jelzett, méret: 53, bruttó: 2,7 g
19113.

Gelöscht

Ezüst(Ag) áttört virágos gyűrű, állítható méret, jelzett, nettó: 4,7 g
19114.

Gelöscht

Ezüst(Ag) fülbevalópár kék gyönggyel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 2,6 g
19115.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc köves medállal, jelzett, pótolt fém kapoccsal, h: 42 cm, bruttó: 6,3 g
19116.

Gelöscht

Ezüst(Ag) szögletes, hullámos fülbevalópár kővel, jelzés nélkül, h: 2 cm, bruttó: 2,3 g
19117.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) karikás fülbevalópár, jelzett, h: 3,5 cm, kis gyártási asszimmetriával, nettó: 2,6 g
19118.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) lila köves fülbevalópár, gyűrűvel és függővel, jelzett, bruttó: 9,6 g
19119.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF