Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 255
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2623361
19108
417
4800
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) kanálból kialakított sellős medál, jelzés nélkül, nettó: 12g
2623366
19109
417
3200
Ezüst (Ag) nyaklánc, köves medállal, jelzett, h: 42cm, bruttó: 3,7g 2623375
19110
417
3400
Ezüst (Ag) kék köves bross, jelzett, h: 6cm, br: 3,8g 2627018
19111
417
30000
Aranyozott ezüst (Ag) színházi táska. Jelzett, néhány szem szakadt, 164 g
2626733
19112
417
4 db orosz ezüst (Ag) kiskanál, jelzett, kis kopással, 61 g, h: 12 cm 2625317
19113
417
Ezüst(Ag) gyűrű markazittal, jelzett, méret: 53, bruttó: 2,7 g 2624639
19114
417
Ezüst(Ag) áttört virágos gyűrű, állítható méret, jelzett, nettó: 4,7 g 2625179
19115
417
Ezüst(Ag) fülbevalópár kék gyönggyel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 2,6 g 2625155
19116
417
Ezüst(Ag) nyaklánc köves medállal, jelzett, pótolt fém kapoccsal, h: 42 cm, bruttó: 6,3 g 2625169
19117
417
Ezüst(Ag) szögletes, hullámos fülbevalópár kővel, jelzés nélkül, h: 2 cm, bruttó: 2,3 g 2625163
19118
417
Ezüst(Ag) karikás fülbevalópár, jelzett, h: 3,5 cm, kis gyártási asszimmetriával, nettó: 2,6 g 2625253
19119
417
5500
Ezüst(Ag) lila köves fülbevalópár, gyűrűvel és függővel, jelzett, bruttó: 9,6 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF