Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 255
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2560319
19072
417
4600
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) gyűrű tenyésztett gyönggyel, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,7 g
2560793
19073
417
Ezüst(Ag) villám alakú fülbevalópár kövekkel, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 3,31 g 2560374
19074
417
Ezüst(Ag) háromrészes gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 4,02 g 2560364
19075
417
Ezüst(Ag) hullámos mintájú gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 5,73 g 2560509
19076
417
Ezüst(Ag) nyaklánc szív medállal, jelzett, h: 38 cm, nettó: 4,57 g 2623625
19077
417
Ezüst (Ag) szív alakú képkeret. Jelzett. Külső méret 15x19 cm 2514723
19078
417
Ezüst (Ag): Pudrié. Jelzett. Bruttó: 86g, 7x7cm
2497583
19079
417
Ezüst (Ag) cigarettatárca. Jelzett, belül kissé kopott, a zsanérnál kis rozsdafoltokkal, 94 g, 8x6 cm 2585258
19080
417
85000
Arany (Au/18k) Női gyűrű, 1db természetes smaragddal ékítve cca. 0,30ct, 1db modern csiszolású brillel ékítve cca. 0.01ct, jelzett, bruttó: 2,g, m: 52. 2585257
19081
417
40000
Ezüst (Ag/925) Női gyűrű törmelék smaragddal és rubinnal ékítve. br:10,9g, m:59, jelzett
2582655
19082
417
9500
Ezüst (Ag) keretes, porcelán betétes bross, kézzel festett, jelzett: Bánk Ernő (1883-1962) kopott, fémjel nélkül, d:7x5,5cm, bruttó: 33 g 2583770
19083
417
Ezüst (Ag) korall nyaklánc, h:46cm, kelzett, bruttó:12,8g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF