Ezüst (Ag) keretes, porcelán betétes bross, kézzel festett, jelzett: B... https://www.darabanth.com/de/417-Fernauktion/417.0/Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall/Juwellen-und-Kunstobjekte-aus-Edelmetall~32/Ezust-Ag-keretes-porcelan-betetes-bross-kezzel-festett-jelzett-Bank-Erno-1883-1962-kop~II2582655
2582655
19082
417
9500
Jewellery and precious metal items
Beschreibung: Ezüst (Ag) keretes, porcelán betétes bross, kézzel festett, jelzett: Bánk Ernő (1883-1962) kopott, fémjel nélkül, d:7x5,5cm, bruttó: 33 g
: karap_norbert