https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 255
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2591700
19000
417
0
600000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) Teás csésze aljjal 12 db, porcelán betéttel (10 db) (részben jelzett: Aquincum Hüttl Tivadar Budapest), jelzett, nettó: 2971 g, m:7cm, d:13cm
Das Lot is nicht erreichbar
2585249
19001
417
0
480000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au/14k) nyaklánc, h:60cm medállal, medál 9db smaragddal 0,7ct és 1 db korund 20ctkővel ékítve, bruttó: 18,8g, jelzett, bordó bársony dobozban.
Das Lot is nicht erreichbar
2585251
19002
417
0
160000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au) monogrammal díszített férfi pecsét gyűrű, jelzett, m:65, bruttó:10g
Das Lot is nicht erreichbar
2585254
19003
417
0
160000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au) nyaklánc, jelzett, h:56cm, nettó:10g
Das Lot is nicht erreichbar
2585250
19004
417
0
120000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au) ónixxal ékített férfi pecsét gyűrű, jelzett, m:67, bruttó:8g
Das Lot is nicht erreichbar
2630300
19005
417
0
100000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) tálca, jelzett, 45x22cm, nettó: 654g 2630299
19006
417
0
50000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) Tálcácska, két apró lyuk van rajta jelzés nélkül, 28x21cm, nettó: 335g
Das Lot is nicht erreichbar
2630298
19007
417
0
90000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag.) áttört kínáló, jelzett és etikettel jelzett: ,,Bachruch R. T. Ékszerész Budapest", d: 28 cm, nettó:519 g 2629368
19008
417
0
40000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) talpú kínálótál, Herendi BFR (BOUQUET de FRUITS) gyümölcs mintás áttört porcelán tál. Hibátlan, m: 21,5cm 2591703
19009
417
0
40000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) füles kínálótál, csiszolt üveg betéttel, apró csorbák, jelzett, nettó: 181g , m:18cm, d:19cm
Das Lot is nicht erreichbar
2523988
19010
417
0
10000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Antik likőrös palack, fújt, csiszolt üveg, ezüst foglalattal, kopott, jelzett m: 16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2523881
19011
417
0
8000
Jewellery and precious metal items
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) kristály váza ezüst peremme (lejár). Jelzett. Kopott. Nettó: 41g, m: 17cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse