Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 255
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2605864
19012
417
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) Marton István (1895-1953): Mária 1952. kézzel domborított fémlemez. Üvegezett fakeretben, jelzés nélkül, 16x12cm 2631722
19013
417
Ezüst (Ag) nyaklánc,. jelzett 7,36 g 38 cm + Ezüst (Ag) szív medál 0,52 g
2631719
19014
417
3 db ezüst (Ag) gyűrű + 1 db fél fülbevaló, össz br 9,3 g 2583283
19015
417
Ezüst (Ag) talpú metszett üveg váza, jelzett, apró csorbákkal, m: 18 cm 2625206
19016
417
24000
Ezüst (Ag) nyelű süteményes készlet dobozban, jelzett, h: 16-17cm, bruttó:248g
2564349
19017
417
Ezüst(Ag) karkötő, Pandora jelzéssel, állítható hosszúság, bruttó: 5,77 g 2564078
19018
417
Ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 3,51 g 2563931
19019
417
Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 4,5 g 2564073
19020
417
Ezüst(Ag) életfás fülbevalópár fülkarikával, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 3,31 g 2563930
19021
417
Ezüst(Ag) leveles fülbevalópár kövekkel, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 5 g
2564011
19022
417
Ezüst(Ag) gyűrű, piros kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,15 g
2564251
19023
417
5500
Ezüst(Ag) nyaklánc piros köves medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 7,5 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF