Bücher: Militaria Zahl der Lose: 48
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2631221
16594
417
Books: Military
Kristó Gyula: Az Árpád-kor háborúi. Bp., 1986, Zrínyi. Fekete-fehér képekkel, egy kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés. 2445404
16595
417
Books: Military
2629572
16596
417
Books: Military
Vargyai Gyula: A hadsereg politikai funkciói Magyarországon a harmincas években. Bp., 1983., Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
2629641
16597
417
Books: Military
Szakály Sándor: A magyar katonai elit 1938-1945. Bp., 1987, Magvető. Kiadói papírkötésben, kijáró lapokkal. + Balogh Gyula-Móricz Lajos: Honvédelmi miniszterek. 1944-1990. Bp.,1990,Zrínyi. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2629453
16598
417
Books: Military
Szakály Sándor: A magyar tábori csendőrség. Bp., 1990, Zrínyi. Kiadói kissé kopott papírkötés. 2627519
16599
417
Books: Military
Tóth Dezső: Leventesors a háború végén. (Visszaemlékezés a dákai leventék háborús napjaira.) Dákai Füzetek 6. Veszprém, 1995.,(Dáka, Szülőföld Baráti Kör.) Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. 2629773
16600
417
900
Books: Military
1967 Hadtörténelmi közlemények 4. szám. 2608552
16601
417
Books: Military
Szentesi György (szerk.): A szárazföldi harc fegyverei. Bp., 1982, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
2625793
16602
417
Books: Military
Szakály Sándor: A magyar tábori csendőrség. 1990, Zrínyi. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. 2629115
16603
417
Books: Military
Horn Ödön: Rövid katonai orosz nyelvtan. Bp., 1895. Grill. 152p. Kiadói papírkötésben, vászon védőborítóval
2626871
16604
417
Books: Military
2629392
16605
417
Books: Military
Dombrády Lóránd: A magyar gazdaság és hadfelszerelés. 1938-1944. Bp., 1981., Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF