Krámli Mihály: A császári és királyi haditengerészet és Magyarország. Magyarország szerepe a közös haditengerészet fejlesztésében. Doktori Mestermunkák. Pécs, 2004., Pannónia Könyvek. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
A magyar rendvédelem története. Szerk.: Parádi József, Tóth Judit. Bp., 1996., (ETO-Print-ny.) Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Szakály Sándor: A 2. vkf. osztály. Tanulmányok a magyar katonai hírszerzés és kémelhárítás történetéből 1918-1945. Bp., 2015., Magyar Napló - Veritas. Kiadói kartonált papírkötés.
Máté Endre: Szeptember katonája (Żołnierz września). Niżałowski Ernő hadnagy visszaemlékezései történelmi háttérrel. Bp., 2009, Budai Hi. Top Kft. Készült 700 példányban! Papírkötésben, újszerű állapotban
Farkas Pál: Egy önkéntes naplója. Az üteg. Második félév. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1911., Singer és Wolfner. Szövegközti rajzokkal. Kiadói kopott, festett egészvászon-kötés, bekötött elülső illusztrált papírborítóval,foltos lapokkal.
Homor György: Két hadosztály Pápán. Pápa, 2007., Jókai Mór Városi Könyvtár. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.