Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 48

16570.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Pintér Zoltán Árpád: Fabriczy Kováts Mihály. Egy magyar huszártiszt két kontinensen. / Michael Fabriczy Kováts. A Hungarian Hussar Officer on Two Continents. Bp., 2021, HM Zrínyi Nonprofit Kft.-Zrínyi Kiadó, 241 p. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
16571.

Rufpreis:
3 000 HUF

Freilager Vorposten-Aufstellung und Marschordnung der kaiserl. königl. Infanterie, Cavarllerie und Artillerie bis zur Stärke einer Brigade. Zusammengestellt von Franz Heyd. Prag, 1857., Lithographie der k.k. Hofbuchdruckerei von Gottlieb Haase Söhne, 71 p. Kiadói papírkötés, szakadt, hiányos borítóval, foltos lapokkal.
16572.

Rufpreis:
3 000 HUF

16573.

Rufpreis:
2 400 HUF

16574.

Rufpreis:
3 000 HUF

16575.

Rufpreis:
3 000 HUF

16576.

Rufpreis:
3 000 HUF

16577.

Rufpreis:
2 800 HUF

Paul Müller: Feldmarschall Fürst Windischgrätz. Revolution und Gegenvolution in Österreich. Wien-Leipzig, 1934., Wilhelm Braumüller. Német nyelven. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, szakadt, foltos borítóval.
16578.

Rufpreis:
2 400 HUF
9

Légifényképek olvasása. Segédlet a topográfiai felmérési utasításokhoz. Bp., 1956., Állami Földmérési és Térképészeti Hivatal, 31+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány.
16579.

Rufpreis:
1 200 HUF

Borsi-Kálmán Béla: Ifj. Niamessny Mihály és a temesvári Levente-per (1919-1920). Bp., 2010, Helikon, 484 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban.
16580.

Rufpreis:
1 600 HUF

Houguel Iván-Móré Attila-Tamás Gábor-Tölgyesi Ernő: Kiképzési kézikönyv a polgári fegyveres őrségek számára. Bp., 1983., BM Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
16581.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF