Uhren

Zahl der Lose: 87

Sea Nevil mechanikus női karóra, kopott fémszíjjal, kopásnyomokkal, működik d:25mm
11762.

Rufpreis:
6 000 HUF

Certina ETA caliber F06.111, férfi karóra, dátumfunkcióval, quartz szerkezet, működik, apró kopás, fém szíjjal d:35mm
11763.

Rufpreis:
12 000 HUF

Junghans mechanikus férfi karóra, bőrszíjjal, kopásnyomokkal, viseletes, működik d:22mm
11764.

Rufpreis:
12 000 HUF

11765.

Rufpreis:
10 000 HUF

11766.

Rufpreis:
10 000 HUF

Tissot quartz női karóra, fémszíjjal, kopásnyomokkal, működik d:22mm
11767.

Rufpreis:
12 000 HUF

Casio Vintage digitális karóra, CA53W-1 számológépes funkcióval, működik d:35mm
11768.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ébresztőórás öngyújtó, az óra működik, kopott, m:13 cm
11769.

Rufpreis:
10 000 HUF

Aquila férfi automata karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, dátum funkcióval, működik, kopott, karcos, d: 35mm
11770.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11771.

Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50

Universal Geneve mechanikus karóra, bőr szíjjal, működik, 3,5×3 cm
11772.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Óratok, fém, üres, kövekkel ékítve, jelzés nélkül, sérült h:4cm
11773.

Rufpreis:
800 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF