Uhren Zahl der Lose: 87
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2559903
11762
413
Watches
Sea Nevil mechanikus női karóra, kopott fémszíjjal, kopásnyomokkal, működik d:25mm
2560017
11763
413
Watches
Certina ETA caliber F06.111, férfi karóra, dátumfunkcióval, quartz szerkezet, működik, apró kopás, fém szíjjal d:35mm
2559502
11764
413
Watches
Junghans mechanikus férfi karóra, bőrszíjjal, kopásnyomokkal, viseletes, működik d:22mm 2533332
11765
413
Watches
2559509
11766
413
Watches
2559507
11767
413
Watches
Tissot quartz női karóra, fémszíjjal, kopásnyomokkal, működik d:22mm
2577357
11768
413
Watches
Casio Vintage digitális karóra, CA53W-1 számológépes funkcióval, működik d:35mm 2559377
11769
413
Watches
Ébresztőórás öngyújtó, az óra működik, kopott, m:13 cm 2533342
11770
413
Watches
Aquila férfi automata karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, dátum funkcióval, működik, kopott, karcos, d: 35mm
2569560
11771
413
300000
Watches
2533929
11772
413
55000
Watches
Universal Geneve mechanikus karóra, bőr szíjjal, működik, 3,5×3 cm
2582669
11773
413
Watches
Óratok, fém, üres, kövekkel ékítve, jelzés nélkül, sérült h:4cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF