Uhren

Zahl der Lose: 87

JAEGER férfi karóra, Favre-Leuba szerkezettel, 1960 körül, aranyozott tok, kopott, bőr szíjjal, működik, d:35mm
11750.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Citizen Automata, naptáros karóra. fém szíjjal, működő állapotban, (csat hibás) 40x37 mm
11751.

Rufpreis:
6 000 HUF

CERTINA mechanikus szerkezet, 17 köves, kaliber: 2810, finombeállítással, működik, tokon apró korrózió, kopás, d:34mm
11752.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Eterna automata férfi karóra, bőrszíjjal, kopásnyomokkal, működik d:30mm
11753.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Certina férfi karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, bőrszíjjal, tisztításra szorul, kopott, számlapon apró korrózió, d:34 mm
11754.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

OMEGA Seamaster férfi karóra 1970 körül, quartz szerkezettel, analóg kijelzős, dátumfunkciós, működik, kopott, karcos, aranyozott fémszíjjal, működik, de nem jár pontosan d: 35mm
11755.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Eberhard & Co kronográf, mechanikus szerkezet (csak szerkezet!!!!!), működik, korának megfelelő állapotban, jelzett, 1920 körül. / Eberhard chronograph movement.
11756.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Raymond Weil quartz férfi karóra, bőrszíjjal, nem működik d:22mm
11757.

Rufpreis:
8 000 HUF

Seiko 5 automata karóra naptár funkcióval, működő, jó állapotban, karcos üveggel. d:36 mm
11758.

Rufpreis:
5 000 HUF
15

Timex electric féefi karóra, kopott bőrszíjjal, kopásnyomokkal, működik d:37mm
11759.

Rufpreis:
10 000 HUF

Jean Lardi quartz női karóra, opál számlapos, kopott bőrszíjjal, kopásnyomokkal, működik d:32mm
11760.

Rufpreis:
12 000 HUF

Edox quartzférfi karóra, bőrszíjjal, kopásnyomokkal, működik d:35mm
11761.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF