Uhren Zahl der Lose: 87
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2560059
11750
413
70000
Watches
JAEGER férfi karóra, Favre-Leuba szerkezettel, 1960 körül, aranyozott tok, kopott, bőr szíjjal, működik, d:35mm
1822663
11751
413
Watches
Citizen Automata, naptáros karóra. fém szíjjal, működő állapotban, (csat hibás) 40x37 mm 2559979
11752
413
24000
Watches
CERTINA mechanikus szerkezet, 17 köves, kaliber: 2810, finombeállítással, működik, tokon apró korrózió, kopás, d:34mm
2559493
11753
413
46000
Watches
Eterna automata férfi karóra, bőrszíjjal, kopásnyomokkal, működik d:30mm
2548394
11754
413
Watches
Certina férfi karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, bőrszíjjal, tisztításra szorul, kopott, számlapon apró korrózió, d:34 mm
2548335
11755
413
75000
Watches
OMEGA Seamaster férfi karóra 1970 körül, quartz szerkezettel, analóg kijelzős, dátumfunkciós, működik, kopott, karcos, aranyozott fémszíjjal, működik, de nem jár pontosan d: 35mm
2548476
11756
413
100000
Watches
Eberhard & Co kronográf, mechanikus szerkezet (csak szerkezet!!!!!), működik, korának megfelelő állapotban, jelzett, 1920 körül. / Eberhard chronograph movement.
2559489
11757
413
Watches
Raymond Weil quartz férfi karóra, bőrszíjjal, nem működik d:22mm
2515873
11758
413
Watches
Seiko 5 automata karóra naptár funkcióval, működő, jó állapotban, karcos üveggel. d:36 mm 2559907
11759
413
Watches
Timex electric féefi karóra, kopott bőrszíjjal, kopásnyomokkal, működik d:37mm 2559510
11760
413
Watches
Jean Lardi quartz női karóra, opál számlapos, kopott bőrszíjjal, kopásnyomokkal, működik d:32mm
2559500
11761
413
Watches
Edox quartzférfi karóra, bőrszíjjal, kopásnyomokkal, működik d:35mm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF