Uhren

Zahl der Lose: 87

Omega mechanikus férfi karóra, kék bőr szíjjal, működik, kopott, d:27mm
11738.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Omega mechanikus férfi karóra, 1950 körül, bőr szíjjal, működik, d:37mm
11739.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

11740.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Tissot PR50 férfi karóra, automata szerkezettel, analóg kijelzős, dátumfunkciós, fémszíjjal, működik, kopott, karcos, d:37 mm
11741.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Helbros férfi karóra, tripla dátumfunkcióval, mechanikus szerkezet, 17 köves, finombeállítással, működik, apró kopás, bőr szíjjal d:35mm
11742.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Girard Perregaux Gyromatic, 18K arany (Au) gold, automata férfi karóra, 39 köves szerkezettel (szerkezetszám: 3219280). szép számlappal, dátum funkcióval, bőr szíjjal, működő, szép állapotban, pótolt koronával, hátlapi gravírozással. d: 35 mm / Girard Perregaux Gyromatic gold automatic watch
11743.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

Fortis 2919 mechanikus wehrmachtswerk szerkezettel, 19 köves katonai karóra, fekete számlappal (korrózió), kopott szíjjal, kopásnyomokkal, nem működik, d:35mm
11744.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Orvosi zsebóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, stopper funkcióval, működik, szép állapotú, d:50 mm, jelzett svájci szerkezet
11745.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

Tag Heuer férfi karóra, quartz szerkezettel, analóg kijelzős, dátumfunkciós, fémíjjal, működik, kopott, karcos,d:40 mm
11746.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Magalex Landeron mechanikus szerkezettel, Részben működik, javításra szorul, szíj nélkül, kopott, karcos, d:40mm
11747.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

EDOX férfi karóra, quartz szerkezettel, analóg kijelzős, dátumfunkciós, működik, kopott, karcos, működik, d: 35mm
11748.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Omega férfi karóra, acél szíjjal, japán szerkezettel, működik, d:25mm
11749.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF