Uhren Zahl der Lose: 87
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2575387
11738
413
120000
Watches
Omega mechanikus férfi karóra, kék bőr szíjjal, működik, kopott, d:27mm
2575385
11739
413
140000
Watches
Omega mechanikus férfi karóra, 1950 körül, bőr szíjjal, működik, d:37mm 2392601
11740
413
55000
Watches
2548375
11741
413
34000
Watches
Tissot PR50 férfi karóra, automata szerkezettel, analóg kijelzős, dátumfunkciós, fémszíjjal, működik, kopott, karcos, d:37 mm
2560004
11742
413
95000
Watches
Helbros férfi karóra, tripla dátumfunkcióval, mechanikus szerkezet, 17 köves, finombeállítással, működik, apró kopás, bőr szíjjal d:35mm
2570010
11743
413
280000
Watches
Girard Perregaux Gyromatic, 18K arany (Au) gold, automata férfi karóra, 39 köves szerkezettel (szerkezetszám: 3219280). szép számlappal, dátum funkcióval, bőr szíjjal, működő, szép állapotban, pótolt koronával, hátlapi gravírozással. d: 35 mm / Girard Perregaux Gyromatic gold automatic watch
2559950
11744
413
70000
Watches
Fortis 2919 mechanikus wehrmachtswerk szerkezettel, 19 köves katonai karóra, fekete számlappal (korrózió), kopott szíjjal, kopásnyomokkal, nem működik, d:35mm
2548463
11745
413
85000
Watches
Orvosi zsebóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, stopper funkcióval, működik, szép állapotú, d:50 mm, jelzett svájci szerkezet 2548389
11746
413
80000
Watches
Tag Heuer férfi karóra, quartz szerkezettel, analóg kijelzős, dátumfunkciós, fémíjjal, működik, kopott, karcos,d:40 mm 2575366
11747
413
36000
Watches
Magalex Landeron mechanikus szerkezettel, Részben működik, javításra szorul, szíj nélkül, kopott, karcos, d:40mm 2548342
11748
413
Watches
EDOX férfi karóra, quartz szerkezettel, analóg kijelzős, dátumfunkciós, működik, kopott, karcos, működik, d: 35mm
2580554
11749
413
40000
Watches
Omega férfi karóra, acél szíjjal, japán szerkezettel, működik, d:25mm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF