Uhren

Zahl der Lose: 87

Favorit svájci art deco utazóóra, bőr tokkal, nem működik. 8x8 cm
11774.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szovjet mechanikus karóra, kissé kopott, koszos számlappal, bőr szíjjal, d: 34 mm
11775.

Rufpreis:
2 400 HUF

Philip Persio kvarc férfi karóra, vízálló, acél szíjjal, működik, d: 37 mm
11776.

Rufpreis:
2 000 HUF

Scene kvarc férfi karóra, vízálló, Casio acél szíjjal, működik, d: 39 mm
11777.

Rufpreis:
2 400 HUF

Adidas kvarc férfi karóra, Omax számlappal, vízálló, acél szíjjal, működik, a tok hátoldala kissé kopott, d: 43 mm
11778.

Rufpreis:
2 400 HUF

12 db vegyes karóra tétel, quartz és mechanikus, nagy részben nem járnak, kopások, sérülések. Casio, Glashütte, stb
11779.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vegyes karórák fadobozban, nem működik, kopott, karcos, Seiko, Roamer, Philip Persio. d:cca. 37mm
11780.

Rufpreis:
2 000 HUF
31

Fém tokos Terma zsebóra jelzett, cca 1910. Működő, jó állapotban, üveg törött d: 43 mm
11781.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hong Kong quartz kabátóra, működik, kopott, bőr szíjjal, d:60mm
11782.

Rufpreis:
5 000 HUF

Timex mechanikus férfi karóra, bőr szíjjal, működik, dátumkijelzős, kopott, karcos, d:37mm
11783.

Rufpreis:
10 000 HUF

Adidas kvarc férfi karóra, vízálló, acél szíjjal, működik, d: 43 mm
11784.

Rufpreis:
2 400 HUF

Osco férfi karóra, quartz szerkezettel, analóg kijelzős, flyback kronográf funkcióval, működik, kopott, karcos, bőr szíjjal, d: 37mm
11785.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF