Uhren Zahl der Lose: 87
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2433887
11774
413
Watches
Favorit svájci art deco utazóóra, bőr tokkal, nem működik. 8x8 cm
2582806
11775
413
Watches
Szovjet mechanikus karóra, kissé kopott, koszos számlappal, bőr szíjjal, d: 34 mm 2582802
11776
413
Watches
Philip Persio kvarc férfi karóra, vízálló, acél szíjjal, működik, d: 37 mm
2582785
11777
413
Watches
Scene kvarc férfi karóra, vízálló, Casio acél szíjjal, működik, d: 39 mm
2582796
11778
413
Watches
Adidas kvarc férfi karóra, Omax számlappal, vízálló, acél szíjjal, működik, a tok hátoldala kissé kopott, d: 43 mm
2575705
11779
413
Watches
12 db vegyes karóra tétel, quartz és mechanikus, nagy részben nem járnak, kopások, sérülések. Casio, Glashütte, stb 2579272
11780
413
Watches
Vegyes karórák fadobozban, nem működik, kopott, karcos, Seiko, Roamer, Philip Persio. d:cca. 37mm 2556500
11781
413
Watches
Fém tokos Terma zsebóra jelzett, cca 1910. Működő, jó állapotban, üveg törött d: 43 mm
2575393
11782
413
Watches
Hong Kong quartz kabátóra, működik, kopott, bőr szíjjal, d:60mm
2575374
11783
413
Watches
Timex mechanikus férfi karóra, bőr szíjjal, működik, dátumkijelzős, kopott, karcos, d:37mm
2582790
11784
413
Watches
Adidas kvarc férfi karóra, vízálló, acél szíjjal, működik, d: 43 mm
2548312
11785
413
Watches
Osco férfi karóra, quartz szerkezettel, analóg kijelzős, flyback kronográf funkcióval, működik, kopott, karcos, bőr szíjjal, d: 37mm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF