Uhren

Zahl der Lose: 87

Tissot férfi quartz karóra, szép állapotban, dátumkijelzős, működik, d:38mm
11786.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

FIREFLY férfi karóra, quartz szerkezettel, analóg kijelzős, szilikon szijjal, működik, kopott, karcos, működik, d: 37mm
11787.

Rufpreis:
3 000 HUF

CERTINA DS férfi karóra, quartz szerkezettel, analóg kijelzős, dátumkijelzős, fémszíjjal, működik, kopott, karcos, működik, d: 34mm
11788.

Rufpreis:
10 000 HUF

Monaco kvarc karóra. Aranyozott fém. Elemmel, működő, jó állapotban 30x40 mm
11789.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nutzinger női mechanikus ékszeróra, fém lánccal, zodiákus jegyekkel díszített, működik, kopott, d:22mm
11790.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rodania női karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, működik, kopott, karcos, fém szíjjal, d: 17mm
11791.

Rufpreis:
5 000 HUF

Favorit automata férfi karóra, 25 köves, dupla dátumkijelzővel, működik, karcokkal, bőr szíjjal, d:37mm
11792.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Tissot férfi quartz karóra, karcokkal, dátumkijelzős, működik, d:35mm
11793.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Vegyes óra tétel, 6 db, Pobeda, Wostok, Junot, Slava ... stb. Nem működnek.
11794.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

6 db különféle kvarc karóra szíjjal, nem működő, vegyes állapotban
11795.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dinamo Zagrab férfi quartz karóra, bőr szíjjal, elemcsere szükséges, d:37mm
11796.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fa mechanikus óra, nincs kipróbálva, kopott, kulcs hiány. 40x9x17 cm
11797.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF