Uhren Zahl der Lose: 87
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2575375
11786
413
15000
Watches
Tissot férfi quartz karóra, szép állapotban, dátumkijelzős, működik, d:38mm
2548353
11787
413
Watches
FIREFLY férfi karóra, quartz szerkezettel, analóg kijelzős, szilikon szijjal, működik, kopott, karcos, működik, d: 37mm
2548358
11788
413
Watches
CERTINA DS férfi karóra, quartz szerkezettel, analóg kijelzős, dátumkijelzős, fémszíjjal, működik, kopott, karcos, működik, d: 34mm
2526269
11789
413
Watches
Monaco kvarc karóra. Aranyozott fém. Elemmel, működő, jó állapotban 30x40 mm
2548497
11790
413
Watches
Nutzinger női mechanikus ékszeróra, fém lánccal, zodiákus jegyekkel díszített, működik, kopott, d:22mm
2548293
11791
413
Watches
Rodania női karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, működik, kopott, karcos, fém szíjjal, d: 17mm
2575373
11792
413
Watches
Favorit automata férfi karóra, 25 köves, dupla dátumkijelzővel, működik, karcokkal, bőr szíjjal, d:37mm
2575390
11793
413
15000
Watches
Tissot férfi quartz karóra, karcokkal, dátumkijelzős, működik, d:35mm
2584182
11794
413
Watches
Vegyes óra tétel, 6 db, Pobeda, Wostok, Junot, Slava ... stb. Nem működnek. 2580432
11795
413
Watches
6 db különféle kvarc karóra szíjjal, nem működő, vegyes állapotban 2577334
11796
413
Watches
Dinamo Zagrab férfi quartz karóra, bőr szíjjal, elemcsere szükséges, d:37mm
2492330
11797
413
Watches
Fa mechanikus óra, nincs kipróbálva, kopott, kulcs hiány. 40x9x17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF