Drucksachen Zahl der Lose: 338
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2573553
14596
413
Printed Materials
cca 1930 Arma termelési és vásárlási szövetkezet vásárlási könyv 32p. 2579644
14597
413
Printed Materials
2573531
14598
413
Printed Materials
cca 1930 2 db Budapest térkép és ismertető, egyik szakadásokkal
2583833
14599
413
Printed Materials
cca 1930 Wagner Tannhäuser, Die Mesitersinger, Der fliegende Holländer 3 db könyvjelző 2467976
14600
413
Printed Materials
cca 1930 Mühlbeck Károly vidám fejlécei. Bp., Új Idők. Kiadói zsinórfűzéses, haránt-alakú papírkötésben, a borítón kis szakadásokkal.
2484010
14601
413
Printed Materials
1930 Galeria Clasicilor - Pictura Renasterii. Arad, 1930. 60 planse colorate. 60 t. Egészvászon kötésű mappában
2329113
14602
413
Printed Materials
1930 Szent Gellért Egyesület képes meghívó jubiláris ünnepségre.
2574410
14603
413
Printed Materials
cca 1930-1940 Paris, Plan Pratique du Metro / Párizs metróhálózatának zsebtérképe, foltos borítóval, 28x14 cm 2447534
14604
413
Printed Materials
cca 1930-1940 Tanu és Magyarország folyóiratok kitöltetlen előfizetői, megrendelő szelvényei
2574635
14605
413
Printed Materials
cca 1930-1940 Hatschek és Farkas (HAFA) fotó és optikai szaküzlet 70. sz. árjegyzék 1. melléklete, fényképezőgép-katalógus, 16 p. + Mennyit exponáljunk? Szerk.: Hevesy István, Bp., HAFA kiadás, XVI p., tűzött papírkötés, sérült borítóval 2577561
14606
413
Printed Materials
cca 1930-1940 Pécs, turisztikai ismertető füzet, 40 p., korabeli hirdetésekkel, a borító és néhány lap kissé sérült + Pécs sz. kir. város térképe, 1 : 15.000, 27,5x24 cm + Pécsi Nemzeti Színház programfüzete, 8 p. 2573822
14607
413
Printed Materials
cca 1930-40 Horthy István kormányzó a Szent István napi körmetenet. Ofszet nyomat, papír. Dekoratív, kissé kopott üvegezett fa keretben, 27×39 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF