https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 338

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1930-1940 Hoschek Miklós bútor- és faáru-kereskedő katalógusa (thonet bútorok), fekete-fehér képekkel illusztrált, 52 p., tűzött papírkötés, foltos, viseltes állapotban, az elülső borító hiányzik
1
14608.

cca 1930-1940 Hoschek Miklós bútor- és faáru-kereskedő katalógusa (thonet bútorok), fekete-fehér képekkel illusztrált, 52 p., tűzött papírkötés, foltos, viseltes állapotban, az elülső borító hiányzik

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
6
 
1931 Generali Biztosító zsebnaptár ceruzával, dombornyomott bőr kötésben
1
14609.

1931 Generali Biztosító zsebnaptár ceruzával, dombornyomott bőr kötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
4
 
1931 A Kis Újság nagy képes naptára, széteső állapotban, benne színes ceruzás színezésekkel
1
14610.

1931 A Kis Újság nagy képes naptára, széteső állapotban, benne színes ceruzás színezésekkel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1931 A Földgömb, a Magyar Földrajzi Társaság folyóirata II. évfolyam 5. szám, benne pl. az Isztriai-félsziget (Pola), borító levált
1
14611.

1931 A Földgömb, a Magyar Földrajzi Társaság folyóirata II. évfolyam 5. szám, benne pl. az Isztriai-félsziget (Pola), borító levált

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1932 Naptárfüzet irredenta jelképpel, ételreceptekkel
1
14612.

1932 Naptárfüzet irredenta jelképpel, ételreceptekkel

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1932-1934 Szegedi gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. 1932. szept-jun. Szerk.: Katona Dávid. + Karaffiáth Jenő: Az egységes magyar gyorsírás alapokmányának kiegészítése és módosítása. A gyorsírás kötelező középiskolai tanítása. "Szegedi Gyorsíró" melléklete.; 1934 Az 1934. évi Fabro Henrik emlékverseny. Összeáll.: Kondói Kiss József, Nosz Gyula.;  1932-1933 Szegedi Gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. Szerk.: Katona Dávid. Benne Klebelsberg Kunó és Apponyi Albert halálhíreivel is. Egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
1
14613.

1932-1934 Szegedi gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. 1932. szept-jun. Szerk.: Katona Dávid. + Karaffiáth Jenő: Az egységes magyar gyorsírás alapokmányának kiegészítése és módosítása. A gyorsírás kötelező középiskolai tanítása. "Szegedi Gyorsíró" melléklete.; 1934 Az 1934. évi Fabro Henrik emlékverseny. Összeáll.: Kondói Kiss József, Nosz Gyula.; 1932-1933 Szegedi Gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. Szerk.: Katona Dávid. Benne Klebelsberg Kunó és Apponyi Albert halálhíreivel is. Egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1933 H. Flatz-Budau: Schematische Karte der Weltgeschichte. Német nyelvű, kihajtható, grafikus történelmi táblázat. Sérült, szétvált állapotban.
1
14614.

cca 1933 H. Flatz-Budau: Schematische Karte der Weltgeschichte. Német nyelvű, kihajtható, grafikus történelmi táblázat. Sérült, szétvált állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1933 Emericana bál táncrend (?)
1
14615.

1933 Emericana bál táncrend (?)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
7
 
1933 Utazási Szemle (Reiserundschau) júniusi szám, címlap Kónya Zoltán grafikája, 32p
1
14616.

1933 Utazási Szemle (Reiserundschau) júniusi szám, címlap Kónya Zoltán grafikája, 32p

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1933 A Független Szemle c. irodalmi, kritikai, tudományos lap 9. száma
1
14617.

1933 A Független Szemle c. irodalmi, kritikai, tudományos lap 9. száma

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1934 Révész-Bíró: Goldberger katalógus címlapterv negatív nyomdai nyomata, Globus Rt. Budapest, 23,5×16,5 cm
1
14618.

1934 Révész-Bíró: Goldberger katalógus címlapterv negatív nyomdai nyomata, Globus Rt. Budapest, 23,5×16,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1934 Rákoskeresztúri Levente Egyesület báljának meghívója
1
14619.

1934 Rákoskeresztúri Levente Egyesület báljának meghívója

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse