https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 338
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2579828
14584
413
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Diarium az előjegyzési naptár az 1929-ik évre. Bp., 1928., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Papírkötés, a gerincen kis szakadással.
Das Lot is nicht erreichbar
2574493
14585
413
0
3600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1928 Budapest Székesfőváros Elektromos Művei előterjesztése beruházóprogrammja ügyében. 8p. Szakadásokkal
Das Lot is nicht erreichbar
2578444
14586
413
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1928 Budapest és környéke utcái, középületei és egyéb adatainak jegyzéke. Bp., M. Kir. Állami Térképészet. 3. javított kiadás, térkép nélkül, sérült, a borító kissé foltos. 2575259
14587
413
0
2600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1928, 1943 Meghívó medikus bálra eredeti borítékkal + szittya medikus farsangi teára
Das Lot is nicht erreichbar
2574503
14588
413
0
3600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1929 Előterjesztés a Budapest Székesfőváros Gázműveinél szükséges beruházások ügyében 32p.
Das Lot is nicht erreichbar
2574508
14589
413
0
3600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1929 Előterjesztés a Budapest Székesfőváros Vízműveinél szükséges beruházások ügyében 36p.
Das Lot is nicht erreichbar
2584183
14590
413
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1929 A Nemzeti Újság 3 db töredékes száma
Das Lot is nicht erreichbar
2017815
14591
413
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1929 Debreceni Szemle. Tudományos Folyóirat. 1929. január-december, III, teljes évfolyam. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső. Debrecen, 1929, (Debrecen Sz. Kir. Város-Tiszántúli Ref. Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata-Városi Nyomda-ny.), IV+556 p.+5 t. Félvászon-kötés, bekötött eredeti papírborítókkal, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, kijáró lappal.
Das Lot is nicht erreichbar
2573536
14592
413
0
1400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1929 A görög olimpia bizottság vacsorájának menükártyája, kissé sérült / Menu card of the Hellenic Olympic Athletic Committe 14x20 cm 2577277
14593
413
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930 Kiss Károly és Társa Bank Rt. 2 db levelezőlap, kitöltetlen
Das Lot is nicht erreichbar
2579037
14594
413
0
1600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930 M. Kir. Posta képes dísztávirat, 2 db
Das Lot is nicht erreichbar
2518610
14595
413
0
900
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1930 Kaszap István tisztelőinek spirálfűzött minikönyv füzet + képeslap
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse