Drucksachen Zahl der Lose: 338
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2574860
14572
413
Printed Materials
cca 1920 Meghívó az Egyesült Keresztény Nemzeti Liga IX. ker. Osztálya második kultúrestjére
2582468
14573
413
Printed Materials
1920 A Nemzeti Sport Club által rendezett nemzetközi úszóverseny programja 2574862
14574
413
Printed Materials
cca 1920-1930 4 db tánciskolai meghívó
2578095
14575
413
2200
Printed Materials
cca 1920-1940 Pfaff 110,114, 115 varrógép ismertető füzetkéje, szakadt, foltos, 28 p.
2582893
14576
413
Printed Materials
cca 1920-1930 Omnia varrógépek képes katalógus 2551476
14577
413
Printed Materials
1920-1980 cca.30db vegyes szentkép, cca:6,5x11cm, közte sérültek is.
2582630
14578
413
Printed Materials
1923 Bp., Meghívó a magyar társadalom együttes és országos Petőfi-hódolására (szervezőbizottság: Scitovszky Béla, Raffay Prohászka Ottokár, Herczeg Ferenc, Pekár Gyula, gróf Zichy János, stb.), pecséttel, kissé foltos, hajtott, a hajtás mentén sérült, ragasztott, 37x22,5 cm
2325533
14579
413
Printed Materials
S.Bokor Malvin (szerk.): Hölgyek naptára. Bp., 1923., Légrády testvérek Kiadása.Jaschik Álmos rajzaival. Kiadói kartonált papírkötésben, szakadt, foltos borítóval.
2578312
14580
413
Printed Materials
1924 Filet-Arbeiten, Heft IV, Beyers Handarbeits-Bücher Band 61. Leipzig, Verlag Otto Beyer / keresztszemes hímzésmintákat bemutató füzet, katalógus, számos képpel illusztrálva, német nyelven, 40 p., tűzött papírkötés, sérült, koszos borítóval
2578182
14581
413
Printed Materials
cca 1925 Emlékezzünk Nagymagyarországról. I. rész. Bp., Pesti Hírlap, gazdag képanyaggal illusztrált, benne érdekes írásokkal, szakadozott borítóval, 42 p. 2578267
14582
413
Printed Materials
cca 1926 Hanglemezek jegyzéke, 2 db 2578963
14583
413
Printed Materials
1926 Dörge Frigyes Bank Rt. szórólapok, levelek, 3 db, szakadással Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF