Drucksachen Zahl der Lose: 338
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2583310
14524
413
Printed Materials
cca 1880 Erzsébet királyné (Sisi) portréja, litográfia, 16,5×12,5 cm 2583305
14525
413
Printed Materials
cca 1880 Erzsébet királyné (Sisi) portréja, fotógravür, 15×12 cm 2518768
14526
413
Printed Materials
cca 1880-1920 Album 120 db fotóval, fénnyomattal, képeslappal klf műalkotásokat ábrázoló képekkel. Régi, jó álllapotú egészvászon képeslapalbumban
2555962
14527
413
Printed Materials
1881 Mosonmagyaróvár választási rendelet magyar és német nyelvű hirdetménye 48x63 cm 2529599
14528
413
Printed Materials
cca 1883-1980 metszetek, nyomatok, grafikák, össz. 18 db. klf. alkotók és méretek.
2573920
14529
413
Printed Materials
1885 A Budapest képes politikai napilap IX. évfolyamának 18 száma, sok érdekes írással, korabeli reklámokkal, részben sérült és hiányos, részben felvágatlan lapokkal 2581355
14530
413
Printed Materials
cca 1890-1910 "November 23-án jelenik meg A Polgár, a Nemzeti Demokrata Párt hetilapja" (főmunkatárs: Vázsonyi Vilmos), reklámlap, 22x14 cm 2577237
14531
413
Printed Materials
1892 Esztergom, jószágigazgató nyugdíjaztatása alkalmából mondott ünnepi beszéde, hajtott, szakadásokkal
2582371
14532
413
Printed Materials
1893-1896 Dekorative Vorbilder. 4 db aranyozott, illusztrált egészvászon mappája. Össz. 12 db dekoratív historizáló és szecessziós nyomattal különféle témákban, a nyomatok évfolyama nem ismert. Lapok széle részben kisebb szakadásokkal vgay kisebb foltokkal. Mappákon kopásnyomokkal, korukhoz képest jó állapotban Lapméret: 36x25 cm 2575957
14533
413
Printed Materials
1897 Schiller Kalender, litho illusztrációkkal, hátoldalán ajándékozási sorokkal, 12p
2577680
14534
413
Printed Materials
1898 Magyarország V. évf. 252. sz., 1898. szept. 2., rendkívüli kiadás Wittelsbach Erzsébet Sisi (1837-1898) magyar királyné halálának alkalmából, kissé sérült, 8 p. 2577694
14535
413
Printed Materials
1899 Nagy-Küküllő I. évf. 22. sz., 1899. júl. 30., ünnepi szám Petőfi Sándor (1823-1849) halálának 50. évfordulója alkalmából, 4 p. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF