Drucksachen

Zahl der Lose: 338

cca 1880 Erzsébet királyné (Sisi) portréja, litográfia, 16,5×12,5 cm
14524.

Rufpreis:
4 000 HUF
22

cca 1880 Erzsébet királyné (Sisi) portréja, fotógravür, 15×12 cm
14525.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

cca 1880-1920 Album 120 db fotóval, fénnyomattal, képeslappal klf műalkotásokat ábrázoló képekkel. Régi, jó álllapotú egészvászon képeslapalbumban
14526.

Rufpreis:
10 000 HUF

1881 Mosonmagyaróvár választási rendelet magyar és német nyelvű hirdetménye 48x63 cm
14527.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1883-1980 metszetek, nyomatok, grafikák, össz. 18 db. klf. alkotók és méretek.
14528.

Rufpreis:
1 800 HUF

1885 A Budapest képes politikai napilap IX. évfolyamának 18 száma, sok érdekes írással, korabeli reklámokkal, részben sérült és hiányos, részben felvágatlan lapokkal
14529.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1890-1910 "November 23-án jelenik meg A Polgár, a Nemzeti Demokrata Párt hetilapja" (főmunkatárs: Vázsonyi Vilmos), reklámlap, 22x14 cm
14530.

Rufpreis:
800 HUF

1892 Esztergom, jószágigazgató nyugdíjaztatása alkalmából mondott ünnepi beszéde, hajtott, szakadásokkal
14531.

Rufpreis:
800 HUF

1893-1896 Dekorative Vorbilder. 4 db aranyozott, illusztrált egészvászon mappája. Össz. 12 db dekoratív historizáló és szecessziós nyomattal különféle témákban, a nyomatok évfolyama nem ismert. Lapok széle részben kisebb szakadásokkal vgay kisebb foltokkal. Mappákon kopásnyomokkal, korukhoz képest jó állapotban Lapméret: 36x25 cm
14532.

Rufpreis:
3 000 HUF

1897 Schiller Kalender, litho illusztrációkkal, hátoldalán ajándékozási sorokkal, 12p
14533.

Rufpreis:
4 000 HUF

1898 Magyarország V. évf. 252. sz., 1898. szept. 2., rendkívüli kiadás Wittelsbach Erzsébet Sisi (1837-1898) magyar királyné halálának alkalmából, kissé sérült, 8 p.
14534.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

1899 Nagy-Küküllő I. évf. 22. sz., 1899. júl. 30., ünnepi szám Petőfi Sándor (1823-1849) halálának 50. évfordulója alkalmából, 4 p.
14535.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF