Drucksachen Zahl der Lose: 338
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2524132
14620
413
Printed Materials
1934-1980 3 db múzeumi bemutató füzet
2577620
14621
413
Printed Materials
cca 1935-1940 Kaszap István (1916-1935) jezsuita novíciusról szóló emlékprospektus, Bp., Globus-ny., 6 p.
2582875
14622
413
Printed Materials
cca 1936 Universal Irodabútorgyár képes katalógusa, 34p 2582075
14623
413
Printed Materials
1937 1937-es zsebnaptár sok információval, hozzá tartozóan egy az évi kártyanaptár, mindkettő szép állapotban
2585199
14624
413
Printed Materials
1938 Vadászkürt szálloda menükártya 2529966
14625
413
Printed Materials
1938 "Az Eucharisztikus Kongresszus csodálatos éjszakája...", írta: Huszár Károly volt miniszterelnök. Képekkel illusztrált élménybeszámoló kiadvány. Bp., Stephaneum-ny., 32 p. Tűzött papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval, ritka + Budapest térképe, utcajegyzékkel, 34,5x24,5 cm 2499299
14626
413
Printed Materials
2407971
14627
413
Printed Materials
A postai szállításból kitiltott vagy biróilag lefoglalt sajtótermékek jegyzéke. (Lezárva a P. R. T. 1938. évi 42-ik számával.) Jegyzetekkel, kiegészítésekkel ellátva. Bp., Madách Nyomda- és Könyvkiadóvállalat, 1938. Szakadt, hiányos papírkötésben. 2583843
14628
413
Printed Materials
1938 Nagyothalló, a Magyar Nagyothallók Országos Egyesületének folyóirata III. évfolyam 1. szám, benne tájékoztató reklámok, szórólapok
2550702
14629
413
Printed Materials
1938-39 Sporthorgász folyóirat 10 lapszáma. 1939-ból: IV. évf. 1. január, IV. évf. 2. február, I. (IV.) évf., 1. (3.) március, I. (IV.) évf., 2. (4.) április, I. (IV.) évf., 3. (5.) május, I. (IV.) évf., 5. (7.) julius, I. (IV.) évf., 8. (10.) október, I. (IV.) évf., 9. (11.) november. 1938-ból: III. évf. 1. január, III. évf. 6. junius, III. évf. 10. október, III. évf. 12. december, Kiadói papírkötésben, helyenként sérült, részben elvált borítóval, foltos lapokkal, hajtásnyommal.
2537811
14630
413
Printed Materials
2543494
14631
413
Printed Materials
1939 HAFA (Hatschek és Farkas Foto, Amatőrmozi, Optikai Szaküzlet) 82. számú, 1939. évi árjegyzéke. Bp., Tolnai-ny., 127+1 p. Kiadói illusztrált (jelzett, Irsai, Irsai István/Peszach Ir-Sai (1896-1968)) papírkötésben, foltos, az elülső borítón törésnyommal. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF