Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 146
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2473621
15074
413
Books: Travelling, Local History
2544744
15075
413
Stella Court Treatt: Fokvárostól Kairóig. Autó-túra Afrikán keresztül. Ford.: Zigány Árpád. Bp., é.n., Palladis Rt., 202 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, sérült gerinccel.
2408005
15076
413
Dr. Molnár Olga (szerk.): Budapest székesfőváros statisztikai lexikonja. Aranyozott szélű lapokkal. Bp., Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 1940. Enyhén kopott, szakadt bőrkötésben. 2408007
15077
413
Dr. Illyefalvi Lajos (szerk.): Budapest székesfőváros statisztikai zsebkönyve. Aranyozott szélű lapokkal. Bp., Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 1941. Enyhén kopott bőrkötésben. 2224840
15078
413
2280857
15079
413
2300680
15080
413
2374350
15081
413
Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Budapest, é.n., Stádium Sajtóvállalat. A szerző eredeti rajzaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas állapotban. 2441180
15082
413
2443776
15083
413
2414875
15084
413
Utazás külföldön. Válogatás Szemere Bertalan nyugat-európai útinaplójából. H.n. 1983, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban. 2218486
15085
413
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF