Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 146

15074.

Rufpreis:
1 000 HUF

Stella Court Treatt: Fokvárostól Kairóig. Autó-túra Afrikán keresztül. Ford.: Zigány Árpád. Bp., é.n., Palladis Rt., 202 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, sérült gerinccel.
15075.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Molnár Olga (szerk.): Budapest székesfőváros statisztikai lexikonja. Aranyozott szélű lapokkal. Bp., Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 1940. Enyhén kopott, szakadt bőrkötésben.
15076.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Illyefalvi Lajos (szerk.): Budapest székesfőváros statisztikai zsebkönyve. Aranyozott szélű lapokkal. Bp., Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 1941. Enyhén kopott bőrkötésben.
15077.

Rufpreis:
2 000 HUF

15078.

Rufpreis:
1 600 HUF

15079.

Rufpreis:
4 000 HUF

15080.

Rufpreis:
2 800 HUF

15081.

Rufpreis:
1 800 HUF

15082.

Rufpreis:
1 000 HUF

15083.

Rufpreis:
1 000 HUF

Utazás külföldön. Válogatás Szemere Bertalan nyugat-európai útinaplójából. H.n. 1983, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
15084.

Rufpreis:
1 000 HUF

15085.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF