Dobrossy István, G. Jakó Mariann: A gazdasági élet dokumentumai a Miskolci Kereskedelmi és Iparkamara irataiban. Acta Archivistica 7.Miskolc, 2000, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
Belvárosunk tegnap és ma. Szerk.: Szilák Józsefné. Bp., 1970, Minerva.Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kicsit kifakult de egyébként jó állapotban.
Vegyes Békés megye könyvtétel, 3db. Békés megye harminc éve. Szerk.: Daniss Győző- Sass Ervin. Szolnok, 1975, Szolnoki Nyomda Vállalat. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, karcos, kopott borítóval. + Békés megye gazdasági földrajza. Szerk.: Dr. Krajkó Gyula. Békéscsaba, 1974, Békés Megyei Tanács Végrehajtó Bizottsága. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, kissé foltos állapotban. + Békés megye 1944-1945-ben. A felszabadulás és a népi demokratikus forradalom első esztendeje a viharsarokban. Tanulmányok. Szerk.: Dér László- Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1975, MSZMP Békés Megyei Bizottsága- Békés Megyei Tanács Végrehajtó Bizottsága. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, kissé szakadozott borítróval.