2 db szegedi szobrászat témájú könyv: Tóth Attila (szerk.): Szegedi szobrászok. Szeged, 1996, Szeged Megyei Város Önkormányzata. 79p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + Tóth Attila: Szeged szobrai és muráliái. Szeged, 1993, Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata. 446 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Philip Allen: Atlaszok atlasza. Ahogy a térképkészítő látja a világot. Atlaszok a Birminghami Központi Könyvtár Cadbury Gyűjteményéből. Ford.: Bíró Eszter. Bp., 1994., Budakönyvek. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Kiszely István: A föld népei 3. köt.: Afrikai népei. Bp., 1986., Gondolat. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, kissé kopott papír védőborítóban.
Lovász György et al.: Zalakaros. Szerk.: Halász Imre. Zalakaros, 2000, Magyar Millennium, 447 p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Toma, Sorin - Jeler, Narcis: Romania. Sounds of Nature. / Rumanía. Sonidos de la naturaleza. H.n., (2007), Ministry of Environment and Sustainable Development. Fotóalbum rendkívül gazdag képanyaggal. Angol és spanyol nyelven. Kiadói papírkötés.
Dr. Kiss Róbert Richard: A világ legszebb szállodái 4. Fantastic Hotels of the World 4. Bp., é.n., MediaCom Kft. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
2 db Budapest köztéri szobraival kapcsolatos terjedelmes katalógus: Negyven év köztéri szobrai 1945-1985. Budapest kiállítóterem, V. Szabadsajtó út 5, 1985. február 12 - május 8. Bp., 1985, k.n.. 209 p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés, hátsó borítón töréssel. + Rajna György: Budapest köztéri szobrainak katalógusa. Bp., 1989, Budapesti Városszépítő Egyesület. 653 p. Kihajtható melléklettel. Kiadói papírkötés.
Stoddard, John L.: Im Fluge durch die Welt. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, sérült kötéssel, részben foltos lapokkal.