S. W. Schmidt: Deutsch-Österreich. Landschaft, Kunst und Kultur. Berlin, é.n. (1931 k.), KArl Voegels. 256 p. Német-nyelven. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, sérült gerinc, kissé kopott borító, utolsó néhány lap kijár.
Tölgyesi József: Üdvözlet Devecserből. Képeslap és fényképek a 19. század végéből és a 20. századból. Devecser, 2004., Devecser Város Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Sven Hedin: Tibet 1-2 vykumy a dobrodruzstvi v nezanme zemi. Cseh nyelven. Kralovo Nám. 1910. J. Otto v Praze kiadói félbőr kötésben, koszos / In half leather bindiung stained
Jalsovszky Katalin - Tomsics Emőke: A tegnap világa. Magyarországi városok a századfordulón írásban és képben. Hanák Péter előszavával. Bp., 1992, Officina Nova. Nagyon izgalmas és gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
Jalsovszky Katalin-Tomsics Emőke: Budapest világváros. Hanák Péter előszavával. Bp., 1996, Helikon. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban
A másik Budapest. Képeskönyv az elő(d)városokról. Vál. és szerk.: Fodor Béla, és Horváth Tamás. Bp., 1996., Delta Kft. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés.
Gál László: "Csak a szépre..." Budapesti élet-képek az 1950-60-as évekből. Bp., 2005, Fekete Sas Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Dr. Falk Zsigmond: Budapesttől San-Franciscoig. Bp.,1895, Deutsch Zsigmond és Társa. Második kiadás. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, sérült, szétvált borítóval és kötéssel, helyenként kissé foltos.