Pest-Pilis-Solt-Kiskun-Vármegye általános ismertetője és címtára. Északi körzet ismertetője. Szerk.: F. Szabó Géza, Gyulay Sándor, Rexa Dezső, Dr. Szathmáry István. Vármegyék Országos Címtára. V. köt. Bp., (1931), Vármegyei Tisztviselők Országos Egyesülete,(Viktória-ny.), XVI+298+2 p. Kiadói aranyozott félvvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
Magyarország helységnévtára 1941. 1. Pótfüzet. Szerk.: Magyar Királyi Központi Statisztikai Hivatal. Bp., [1941], Hornyánszky Viktor,VIII+116 p. Kiadói papírkötésben, a gerincen kis szakadással.
Karl Baedeker: Konstantinopel und das Westliche Kleinasien. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1905, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, térképekkel, kopottas állapotban.
Karl Baedeker: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1908, Verlag von Karl Baedeker, XLII+412 p. Hatodik kiadás. Térképekkel illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel./ Linen-binding, with worn cover, and damaged spine, in German language. Sixth edition.
German, Kinga: Sakramentsnischen und Sakramentshäuser in Siebenbürgen. Die Verehrung des Corpus Christi. Petersberg, 2014, Michael Imhof Verlag, 301 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.