Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 146

Leonardo B. dal Maso: Róma, a császárok városa. Firenze é.n. Bonechi Ragasztott papírkötésben
15062.

Rufpreis:
800 HUF

Mátyás Vilmos: Utazások Erdélyben. Bp., 1977, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötésben.
15063.

Rufpreis:
800 HUF

15064.

Rufpreis:
1 400 HUF

Alte Gassen - Stille Winkel. 57 ganzseitige Abbildungen mit einem Vorwort von Ilse Riem. Leipzig, 1923, Wilhelm Goldmann. 68 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
15065.

Rufpreis:
1 000 HUF

15066.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Siklóssy László: Svábhegy. A svábhegyi nyaralásnak száz esztendős, s a Svábhegyi Egyesület alapításának negyven esztendős emlékére kiadta a Svábhegyi Egyesület. Bp., 1987, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Fekete-fehér képekkel, térkép melléklettel. Az 1929-es reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15067.

Rufpreis:
800 HUF

Pápa. Szerk.: Nádasdy János. Bp., én., Idegenforgalmi Propaganda Kiadó Vállalat. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15068.

Rufpreis:
800 HUF

Párizs. Útitárs. Főmunkatárs: Alan Tillier. Ford.: Dunai Katalin et al. Bp., 2006, Panemex. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, a lapok egy része ázott.
15069.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tekes Sándorné Zsebők Nelli: Ez volt a múlt. Pestszentlőrinc 1944. november - 1945. július. A II. világháború áldozatai Pestszentlőrinc-Pestszentimre. Örökségünk sorozat II. köt. Bp., 2005., Budapest XVIII. Kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata - Budapest XVIII. Kerületi Pedagógiai Intézet és Helytörténeti Gyűjtemény. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Pándy Tamás: Pestszentimre önállósági küzdelme a XX. században. Örögségünk sorozat II. köt. Bp., 2005., Budapest XVIII. Kerületi Pedagógiai Intézet és Helytörténeti Gyűjtemény. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15070.

Rufpreis:
1 600 HUF

P. Majsai Mór-P. Szabados Anzelm: Szenföldi múzeumunk kalauza. Bp., 1944, Magyar Szentföld. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, ceruzás aláhúzásokkal.
15071.

Rufpreis:
1 400 HUF

15072.

Rufpreis:
1 800 HUF

Barcsai Tibor: Kővágóőrs és környéke. Szeged, 1939., Árpád-ny., 31 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
15073.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF