Lippay Lajos: Három világrész partjain. Utirajz. Bp., é.n., Magyar Katolikus Írók Könyvei. Kiadói egészvászon kötésben, a szerző fényképfelvételeivel illusztrálva
Alte Gassen - Stille Winkel. 57 ganzseitige Abbildungen mit einem Vorwort von Ilse Riem. Leipzig, 1923, Wilhelm Goldmann. 68 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
Dr. Mészáros Gyula: Szekszárd és környéke törökös díszítésű kerámia emlékei. Szekszárd, 1968, Tolna megyei Tanács V. B. Művelődési Osztálya. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban.
Dr. Siklóssy László: Svábhegy. A svábhegyi nyaralásnak száz esztendős, s a Svábhegyi Egyesület alapításának negyven esztendős emlékére kiadta a Svábhegyi Egyesület. Bp., 1987, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Fekete-fehér képekkel, térkép melléklettel. Az 1929-es reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Párizs. Útitárs. Főmunkatárs: Alan Tillier. Ford.: Dunai Katalin et al. Bp., 2006, Panemex. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, a lapok egy része ázott.
Tekes Sándorné Zsebők Nelli: Ez volt a múlt. Pestszentlőrinc 1944. november - 1945. július. A II. világháború áldozatai Pestszentlőrinc-Pestszentimre. Örökségünk sorozat II. köt. Bp., 2005., Budapest XVIII. Kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata - Budapest XVIII. Kerületi Pedagógiai Intézet és Helytörténeti Gyűjtemény. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Pándy Tamás: Pestszentimre önállósági küzdelme a XX. században. Örögségünk sorozat II. köt. Bp., 2005., Budapest XVIII. Kerületi Pedagógiai Intézet és Helytörténeti Gyűjtemény. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.