Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 255
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2579054
17335
413
Vajda Albert: Megcsaltam Ádámot. Éva ősanyánk önéletrajza. DEDIKÁLT példány! Melbourne, 1974., Venus. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban. 2577490
17336
413
How to prepare for and succeed in Europen Union tests and selection precesses? MCQ. 3rd edition. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2577493
17337
413
250 MCQ on Europe and European Policy. 2004 edition - CONF-SFE Brussels. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2578371
17338
413
Rexa Dezső: 101 kép a régi Pest-Budáról. 1959, Magyar Helikon. Kiadói kartonált kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban. 2551598
17339
413
Mai magyar múzsa 1930. Szerk. Vajthó László. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, a szerzők portréival illusztrálva. Gerincen kopással
2580321
17340
413
Diákok regénye. Jókai Mór "És mégis mozog a föld" című nagy munkájából a serdültebb ifjuság számára átalakította: Bródy Sándor. Márton Ferenc rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner, 192 p. Félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.
2579066
17341
413
Égboltív. Versek, elbeszélések, lelkiségi írások. Szerk.: Bodrogi Huszár Katalin. Az egyik szerző, Sz. Pozsgai Katalin által DEDIKÁLT példány. Bp., 2003., Accordia. Kiadói papírkötés.
2578195
17342
413
2 db - Gosztonyi Ádám: Életfogytiglan + Halász Péter: Ancsu főszerepet kap. Világvárosi regények. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
2580242
17343
413
Arany János: Toldi. Tóth Ferenc rajzaival. Bp., é.n., Biró Family. 62 p + 12 t. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói papírkötés. 2579796
17344
413
Angol-magyar fotogrammetriai szótár. English-Hungarian Dictionary on Photogrammetry. Szerk.: Kádár István, Szentesi András. Bp., 1965., Állami Földmérési és Térképészeti Hivatal Műszaki Főosztály, 161+1 p. Félvászon-kötés, volt könyvtári példány.
2506288
17345
413
2580185
17346
413
K. Zoltán Ödön: Hangulatok. DEDIKÁLT példány. Bp., 1899., Szerzői,(Gutenberg-ny.), 70 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen sérüléssel, kijáró lapokkal, három hiányzó lappal (33/34,51/52,61/62.)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF