Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 255

Tiszamarti Antal: Pellengér. "Mi a magyar?" Bp., 1940., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
17323.

Rufpreis:
3 000 HUF

[Zigány Árpád (1865-1936)]: Gyula Bácsi: Kis köszöntő. Újévi, névnapi, születésnapi s egyéb ünnepi alkalomra való köszöntő versek 4-6 éves gyermekek számára. Bp.,é.n.[cca 1886?],Mehner Vilmos, (Pesti Lloyd-ny.), 101+3 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, benne foltos lapokkal is, egy lapon kis szakadással, ceruzás bejelölésekkel.
17324.

Rufpreis:
1 600 HUF
11

17325.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagy Vince: Diákkori versek. Dedikált példány. Ipolyság, 1903., Neumann Jakab. Kiadói papírkötés, kissé fakó gerinccel, kissé foltos lapélekkel. Ritka felvidéki kiadás!
17326.

Rufpreis:
2 000 HUF

[Ágai Adolf] Sanyaró Vendel válogatott nyögései. Bp., 1888.. Singer és Wolfner, 84 l. 6 sztl. lev Fűzve, kiadói papírborítékban
17327.

Rufpreis:
2 800 HUF
36

Rejtő Jenő: Vissza a pokolba! Bp., Literária. Kiadói javított papírkötés, viseltes állapotban.
17328.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mikszáth Kálmán: Frivol akta, Brézói ludak. Bp., 1882, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, előzéklap kiszakadt, kissé kopottas állapotban.
17329.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar-arab kisszótár I. kötet A-L. Bp., 1977. Kiadói papírkötés, széteső állapotban.
17330.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kriterion Kiskalauz/Kriterion Kézikönyvek 16 kötete: Fényképezők könyve, Kis magyar nyelvtankönyv, Sportjátékok könyve, Bélyeggyűjtők könyve, Madaraskönyv, Ásványgyűjtők könyve, Barlangászok könyve, Hegymászók könyve, Vadászkönyv, Képeslapok könyve, Mit tud a zsebszámítógép, Fák és cserjék, Földrajzi kislexikon, Európai mítoszok és mondák, Matematikai kislexikon, Geológiai kislexikon. Bukarest, 1976-1985, Kriterion. Kiadói műbőr-/félvászon-/kartonált papírkötés.
17331.

Rufpreis:
6 000 HUF

17332.

Rufpreis:
8 000 HUF

Petőfi album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1907), Pesti Napló. Hornyánszky Viktor színnyomataival illusztrált. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötés. Kissé piszkos, de sérülés nélkül
17333.

Rufpreis:
3 000 HUF

Babits Mihály száz esztendeje. Kritikák, portrék. Szerk. Pók Lajos. A szerkesztő által DEDIKÁLT! Bp., 1983, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
17334.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF