Keramiken Zahl der Lose: 206
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2569122
11136
412
Art-ceramics
2db olasz "Mola Roni" jelzésű kerámia váza, kopott, m:10-12cm
2569021
11137
412
Art-ceramics
Bel Mondo design kerámia váza, tűzpiros, hibátlan, etikettel jelzett, m:18cm 2571110
11138
412
Art-ceramics
Selters Nassau forrásvíztartó kőkorsó, 1 l, kopásnyomokkal, m: 25 cm
2571204
11139
412
Art-ceramics
Coulé mázas kerámia váza, apró mázhibákkal, jelzett, m:22cm
2571460
11140
412
4600
Art-ceramics
Maszk, kerámia, jelzés nélkül, kopott, 21x13cm
2572349
11141
412
Art-ceramics
Francia jelzett kerámia kép, hölgy kosárral, etikettel jelzett, kopásnyomokkal, 20x10cm 1667563
11142
412
Art-ceramics
Porcelán és kerámia tárgyak, hibátlanok, több jelzett, összen: 9 db
2512785
11145
412
Art-ceramics
Raku váza, kerámia, kopott, jelzés nélkül m: 23 cm 2091014
11146
412
3400
Art-ceramics
3 db terrakotta plakett. 2 db magyar címer 17 cm, Áééami Operaház d: 14 cm
2215254
11147
412
Art-ceramics
Kézzel festett figurális kerámia pálinkatartásra alkalmas alak, 6 db pálinkás pohárral, lepattanással, kopásokkal, alak: 29 cm, pohár: 5 cm
1206093
11148
412
Art-ceramics
Száraz virágokkal díszített kerámia váza, hibátlan, jelzés nélkül, m: 22 cm 2404325
11149
412
Art-ceramics
Österr. Edelkeramik áttört, gyümölcsös kerámia tál, jelzett, kopással, kis lepattanásokkal, mázhibákkal, javításokkal. d: 26 cm, m: 10,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF