Keramiken Zahl der Lose: 206
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2523724
11064
412
Art-ceramics
Deák László (1926-1970): Ülő fiú. Terrakotta szobor. hibátlan. Jelzett. m:17,5 cm 2523719
11065
412
Art-ceramics
Miró Eszter (1935-): Anya gyermekével. Terrakotta szobor. hibátlan. Jelzett. m:28 cm 2523730
11066
412
15000
Art-ceramics
2523705
11067
412
15000
Art-ceramics
Varga Imre (1923-2019): Anyai ölelés, terrakotta, jelzett, kopásnyomokkal, m: 24 cm 2523717
11068
412
13000
Art-ceramics
G. Fekete Géza (1906-1976): Arató nő. Terrakotta szobor. hibátlan. Jelzett. m:18 cm 2563952
11069
412
Art-ceramics
VEB Keramische Werke Haldensleben német retró söröskorsó, kopott, jelzett, m:12cm 2564536
11070
412
Art-ceramics
Retró mintás váza, mázas kerámia, Király jelzéssel, alján csorba, m: 28 cm
2566704
11071
412
Art-ceramics
4 db retró kerámia falidísz, fára applikálva, jelzés nélkül, 20x10cm
2569111
11072
412
Art-ceramics
Reguly? jelzett retró piros kerámia váza, hibátlan, m:27cm 2571119
11073
412
3800
Art-ceramics
Retró figurális kacssütő tál. hibátlan, jelzés nélkül, 36x21x14cm 2571458
11074
412
Art-ceramics
M. Kiss Katalin: Kulcs. Falikerámia, jelzett, kopott, 20,5x10cm, Rákos falikerámia, jelzés nélkül, kopott, 26x20cm 2571461
11075
412
Art-ceramics
Retró váza, mázasy kerámia, jelzés nélkül, kopott, m:20,5cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF