Keramiken

Zahl der Lose: 206

Deák László (1926-1970): Ülő fiú. Terrakotta szobor. hibátlan. Jelzett. m:17,5 cm
11064.

Rufpreis:
8 000 HUF

Miró Eszter (1935-): Anya gyermekével. Terrakotta szobor. hibátlan. Jelzett. m:28 cm
11065.

Rufpreis:
10 000 HUF
9

Balogh László (?-?): Kopjafás asszony. Terrakotta, jelzett, tűzrepedésekkel, apró csorbával, m: 40 cm
11066.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Varga Imre (1923-2019): Anyai ölelés, terrakotta, jelzett, kopásnyomokkal, m: 24 cm
11067.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
11

G. Fekete Géza (1906-1976): Arató nő. Terrakotta szobor. hibátlan. Jelzett. m:18 cm
11068.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

VEB Keramische Werke Haldensleben német retró söröskorsó, kopott, jelzett, m:12cm
11069.

Rufpreis:
2 800 HUF

Retró mintás váza, mázas kerámia, Király jelzéssel, alján csorba, m: 28 cm
11070.

Rufpreis:
6 000 HUF

4 db retró kerámia falidísz, fára applikálva, jelzés nélkül, 20x10cm
11071.

Rufpreis:
8 000 HUF

Reguly? jelzett retró piros kerámia váza, hibátlan, m:27cm
11072.

Rufpreis:
5 000 HUF

Retró figurális kacssütő tál. hibátlan, jelzés nélkül, 36x21x14cm
11073.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

M. Kiss Katalin: Kulcs. Falikerámia, jelzett, kopott, 20,5x10cm, Rákos falikerámia, jelzés nélkül, kopott, 26x20cm
11074.

Rufpreis:
10 000 HUF

Retró váza, mázasy kerámia, jelzés nélkül, kopott, m:20,5cm
11075.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF