Keramiken Zahl der Lose: 206
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2449407
11000
412
120000
Art-ceramics
Fischer díszkancsó-pár. Formába öntött porcelánfajansz, dupla falú áttört díszítéssel. Felületén kidomborodó, áttört medalionok és színes zománccal festett keleties virágdekor. Talpperemeken tűzrepedés, néhány részén, apró restaurálás és lepattanás, egyiken egy közepes lepattanás (1x2cm). Alján jelzett: masszába nyomott Hungary Fischer J. Budapest és 630 formaszám. Fischer Ignác, Budapest, XIX. sz. vége. m: 32 cm 2571563
11001
412
Art-ceramics
Varga Mátyás (1910-2002): Lány szamárral. 1996. Mázas kerámia falplasztika, jelzett, apró máz hibával, 21x17 cm
2566574
11002
412
40000
Art-ceramics
Bozsik Kunszentmárton, díszváza népi dekorral, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, mázhibákkal, javításokkal m: 45,5 cm 2566577
11003
412
Art-ceramics
Bozsik Kunszentmárton, kancsó népi dekorral, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, mázhibákkal, restaurált, lepattanással m: 29 cm 2523733
11004
412
50000
Art-ceramics
Komlós art deco női fej, mázas kerámia, jelzett, alján csorbával, m: 25 cm
2566088
11005
412
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925 - 2011) Díszkaspó. Korongozott és kézzel formázott kerámia. Oldalán csavart mintázatú, többrétegű, színes mázakkal festett és visszakarcolt technikával díszített test. Vízkőmaradványok. Alján jelzett: festett Gorka Lívia. m: 14cm, d: 19cm
2566089
11006
412
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925 - 2011) Díszváza. Korongozott és kézzel formázott kerámia. Oldalán zöld, fekete, fehér mintázatú, többrétegű, színes mázakkal festett és szita technikával díszített test. Alján jelzett: festett Gorka Lívia. m: 21cm
2571199
11007
412
30000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925 - 2011): Váza. Fekete, sárga mázakkal festett kerámia, hibátlan. Jelzett: Gorka Lívia. m: 20 cm
2441694
11008
412
28000
Art-ceramics
2441706
11009
412
28000
Art-ceramics
2566288
11010
412
Art-ceramics
Gorka Géza (1894-1971): Iparművészeti vállalatos rákos tál. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 23,5 cm 2523734
11011
412
24000
Art-ceramics
Gorka Géza (1894-1971): Hamutál, Zsolnay korszak, 1940 körül. Mázas kerámia, jelzett, kopásnyomokkal, 11x11cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF