Keramiken Zahl der Lose: 206
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2413983
11150
412
Art-ceramics
Kerámia, horoszkópos fali naptár. Jelzés nélkül. 12x19 cm
2541546
11151
412
Art-ceramics
Háromfüles kerámia bögre, oldalán kisebb sérüléssel, m: 12 cm
2503676
11152
412
Art-ceramics
Méz csupor, fa mézadagolóval, kopott, m: 15 cm
2378864
11153
412
Art-ceramics
2228023
11154
412
500
Art-ceramics
Festett, mázas kerámia söröskorsó, apró kopásokkal, m: 15 cm
2453834
11155
412
Art-ceramics
Kerámia plakett: Ifjú mezőgazdasági gépszerelők országos versenye. Mosonmagyaróvár 1979. Jelzett, hibátlan. d:19cm
2528154
11156
412
Art-ceramics
Modern, absztrakt mintás kerámia váza, festett, jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, m: 21 cm 2527925
11157
412
Art-ceramics
Modern mázas kerámia váza, jelzés nélkül, kis mázhibákkal, m: 22,5 cm
2570606
11158
412
Art-ceramics
Hollóházi rózsás cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm
2235154
11159
412
Art-ceramics
2386865
11160
412
Art-ceramics
2377741
11161
412
Art-ceramics
Naprafogó mintás tál. Mázas kerámia, fali dísz tál. Kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopással. d: 34 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF