Keramiken

Zahl der Lose: 206

Kerámia, horoszkópos fali naptár. Jelzés nélkül. 12x19 cm
11150.

Rufpreis:
1 800 HUF

Háromfüles kerámia bögre, oldalán kisebb sérüléssel, m: 12 cm
11151.

Rufpreis:
2 000 HUF

Méz csupor, fa mézadagolóval, kopott, m: 15 cm
11152.

Rufpreis:
1 000 HUF

11153.

Rufpreis:
1 000 HUF

Festett, mázas kerámia söröskorsó, apró kopásokkal, m: 15 cm
11154.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Kerámia plakett: Ifjú mezőgazdasági gépszerelők országos versenye. Mosonmagyaróvár 1979. Jelzett, hibátlan. d:19cm
11155.

Rufpreis:
1 000 HUF

Modern, absztrakt mintás kerámia váza, festett, jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, m: 21 cm
11156.

Rufpreis:
1 200 HUF

Modern mázas kerámia váza, jelzés nélkül, kis mázhibákkal, m: 22,5 cm
11157.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi rózsás cukordoboz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm
11158.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

11159.

Rufpreis:
800 HUF

11160.

Rufpreis:
5 000 HUF

Naprafogó mintás tál. Mázas kerámia, fali dísz tál. Kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopással. d: 34 cm
11161.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF