Keramiken

Zahl der Lose: 206

4 db nagy méretű  kerámia figura, dísztárgy : ló. hattyú, stb jelzés nélkül, hibátlanok kb 25-30 cm
11162.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kék mázas kerámia díszkehely, jelzett, vízkőlerakódással, m: 20 cm
11163.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Barna mázas kerámia butélia, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22,5 cm
11164.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mázas kerámia mécsestartó és kiöntő, italmelegítő szett. Jelzett, lepattanással, kopásnyomokkal, d: 13,5 cm, m: 8 cm, 9 cm
11165.

Rufpreis:
800 HUF

Wechsler kerámia dísztál. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 28 cm
11166.

Rufpreis:
1 600 HUF

Saint-Amand francia kerámia tányér, 2 db, kézzel festett, jelzett, sérülésekkel, d: 24,5 cm
11167.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Madaras kerámia váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21,5 cm
11168.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Olasz kerámia kancsó, jelzett, sérült, m: 40 cm
11169.

Rufpreis:
3 000 HUF

"Budapest" sörös korsó, kézzel festett, jelzés nélkül, lepattanással, m: 18,5 cm
11170.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

11171.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Tál, kerámia, apró repedések és -lepattanások. m: 10 cm, d: 22 cm
11172.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szecessziós majolika lámpatest. Padon ülő bohóclány, jelzés nélkül, sérült, törött. m: 36 cm
11173.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF