Juwelen

Zahl der Lose: 187

Ezüst(Ag) apró köves, csillagos fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 5 g
19099.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) Cukorcsipesz, jelzett, nettó:46g, h:14cm
19100.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst (Ag) Vajkés, jelzett, nettó:22g, h:13cm
19101.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) életfás fülbevalópár, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 2,74 g
19102.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) íves fülbevalópár, jelzett, h: 1,4 cm, nettó: 2,53 g
19103.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) gyűrű színes kövekkel, jelzett, méret: 56, bruttó: 7,84 g
19104.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Ezüst(Ag) gyűrű színes kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,64 g
19105.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 51, bruttó: 5,68 g
19106.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű kövekkel, jelzett, méret: 58, bruttó: 6 g
19107.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) zománcozott gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 7 g
19108.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) rombuszos fülbevalópár, jelzett, h: 3,6 cm, bruttó: 3,27 g
19109.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) életfás fülbevalópár, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 2,46 g
19110.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF