Juwelen Zahl der Lose: 187
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2563926
19099
412
Jewellery
Ezüst(Ag) apró köves, csillagos fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 5 g
2562949
19100
412
Jewellery
Ezüst (Ag) Cukorcsipesz, jelzett, nettó:46g, h:14cm 2562951
19101
412
Jewellery
Ezüst (Ag) Vajkés, jelzett, nettó:22g, h:13cm 2564082
19102
412
Jewellery
Ezüst(Ag) életfás fülbevalópár, jelzett, d: 1,5 cm, bruttó: 2,74 g
2564099
19103
412
Jewellery
Ezüst(Ag) íves fülbevalópár, jelzett, h: 1,4 cm, nettó: 2,53 g
2564146
19104
412
6500
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű színes kövekkel, jelzett, méret: 56, bruttó: 7,84 g 2564149
19105
412
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű színes kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,64 g
2564153
19106
412
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, méret: 51, bruttó: 5,68 g 2564155
19107
412
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű kövekkel, jelzett, méret: 58, bruttó: 6 g 2564164
19108
412
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 7 g
2564183
19109
412
Jewellery
Ezüst(Ag) rombuszos fülbevalópár, jelzett, h: 3,6 cm, bruttó: 3,27 g
2564198
19110
412
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) életfás fülbevalópár, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 2,46 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF