Juwelen Zahl der Lose: 187
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2526992
19123
412
Jewellery
Ezüst(Ag) zsebóra, jelzett, kulcs nélkül, d: 4,5 cm, bruttó: 76,6 g 2526739
19124
412
Jewellery
2564442
19125
412
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár és gyűrű kék kővel, jelzett, gyűrűméret: 57, bruttó: 14,73 g 2533516
19126
412
Jewellery
Ezüst (Ag) filigrán díszítésű gyűrű rózsaszín kővel, jelzés nélkül, méret: 52, bruttó: 4,39
2533460
19127
412
Jewellery
Ezüst (Ag) virágos gyűrű markazittal és zöld kővel, jelzés nélkül, méret: 53, bruttó: 4,7 g 2533422
19128
412
Jewellery
Ezüst (Ag) kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 7,16 g
2284303
19129
412
Jewellery
Ezüst (Ag) címeres zománcos függő, jelzett, 2x1,5 cm, bruttó: 1 g
2352033
19130
412
Jewellery
Ezüst(Ag) szoliter köves gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 2,25 g 2572023
19131
412
Jewellery
Ezüst (Ag) hamutálka, vésett felirattal, Ballag már a vén diák 1961, jelzett, 13x10cm, nettó:36g 2352018
19132
412
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, 2 db kővel, jelzett, méret: 59, bruttó: 3,63 g
2182436
19133
412
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, 5 db charmmal, 2 db stopperrel, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 19,1 g 1992522
19134
412
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 1,9 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF