Juwelen Zahl der Lose: 187
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2564257
19075
412
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc gyöngyházas medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 7,42 g 2564273
19076
412
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) pillangós gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,17 g
2564263
19077
412
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, kerek középrésszel, h: 19 cm, bruttó: 3,5 g 2564352
19078
412
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, aranyozott ezüst(Ag) köves medállal, jelzett, h: 46 cm, bruttó: 5,76 g
2564397
19079
412
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc borostyános medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 3,67 g 2564362
19080
412
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc aranyozott ezüst (Ag) függővel, jelzett, h: 46 cm, bruttó: 6,4 g
2564384
19081
412
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, jelzett, kis deformációval, 4,5×5 cm, nettó: 5,4 g
2564445
19082
412
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, max. h: 19 cm, bruttó: 7 g 2564450
19083
412
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár gyöngyházzal, jelzés nélkül, h: 3,5 cm, bruttó: 8,78 g
2564463
19084
412
7500
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 24,1 g 2564421
19085
412
22000
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karperec, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, 5×6 cm, bruttó: 18,9 g
2564418
19086
412
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, 2 db, jelzés nélkül, 4,5×5,5 cm, nettó: 9 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF