Juwelen

Zahl der Lose: 187

Ezüst(Ag) nyaklánc gyöngyházas medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 7,42 g
19075.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) pillangós gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 4,17 g
19076.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, kerek középrésszel, h: 19 cm, bruttó: 3,5 g
19077.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, aranyozott ezüst(Ag) köves medállal, jelzett, h: 46 cm, bruttó: 5,76 g
19078.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) nyaklánc borostyános medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 3,67 g
19079.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Ezüst(Ag) nyaklánc aranyozott ezüst (Ag) függővel, jelzett, h: 46 cm, bruttó: 6,4 g
19080.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) karperec, jelzett, kis deformációval, 4,5×5 cm, nettó: 5,4 g
19081.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, max. h: 19 cm, bruttó: 7 g
19082.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) fülbevalópár gyöngyházzal, jelzés nélkül, h: 3,5 cm, bruttó: 8,78 g
19083.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) gyűrű, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 24,1 g
19084.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Aranyozott ezüst(Ag) karperec, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, 5×6 cm, bruttó: 18,9 g
19085.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, 2 db, jelzés nélkül, 4,5×5,5 cm, nettó: 9 g
19086.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF