Juwelen

Zahl der Lose: 187

Ezüst(Ag) csepp alakú fülbevalópár zöld kővel, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 5,6 g
19051.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) áttört leveles gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,17 g
19052.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Ezüst(Ag) zománcozott gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 6,54 g
19053.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) dupla gyűrű piros kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,35 g
19054.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) csepp alakú gyűrű zöld kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,31 g
19055.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst (Ag) Keresztelőpohár, vésett felirattal, jelzett, nettó:60g, m:8cm
19056.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst 8Ag) vodkás pohár, jelzett, nettó:38g, m:9cm
19057.

Rufpreis:
4 000 HUF
19

Ezüst (Ag) pudrié, kopott, vésett, jelzett, belsejében fém betéttel, bruttó: 155g, d:10cm
19058.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) karkötő, Pandora jelzéssel, állítható hosszúság, bruttó: 5,77 g
19059.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc csepp alakú zöld köves medállal, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 7,18 g
19060.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc tenyésztett gyöngy medállal, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 4,2 g
19061.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) ékszerszett (nyaklánc, gyűrű, fülbevalópár), jelzett, bruttó: 12,6 g
19062.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF