Juwelen Zahl der Lose: 187
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2564138
19051
412
Jewellery
Ezüst(Ag) csepp alakú fülbevalópár zöld kővel, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 5,6 g 2564126
19052
412
4400
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört leveles gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,17 g
2564130
19053
412
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 6,54 g 2564105
19054
412
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla gyűrű piros kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,35 g 2564116
19055
412
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) csepp alakú gyűrű zöld kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,31 g 2562947
19056
412
Jewellery
Ezüst (Ag) Keresztelőpohár, vésett felirattal, jelzett, nettó:60g, m:8cm 2563392
19057
412
Jewellery
Ezüst 8Ag) vodkás pohár, jelzett, nettó:38g, m:9cm 2570564
19058
412
Jewellery
Ezüst (Ag) pudrié, kopott, vésett, jelzett, belsejében fém betéttel, bruttó: 155g, d:10cm 2564349
19059
412
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, Pandora jelzéssel, állítható hosszúság, bruttó: 5,77 g
2564357
19060
412
Jewellery
Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc csepp alakú zöld köves medállal, jelzett, h: 48 cm, bruttó: 7,18 g 2564353
19061
412
Jewellery
Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc tenyésztett gyöngy medállal, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 4,2 g
2564232
19062
412
Jewellery
Ezüst(Ag) ékszerszett (nyaklánc, gyűrű, fülbevalópár), jelzett, bruttó: 12,6 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF