Juwelen Zahl der Lose: 187
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2231714
19135
412
Jewellery
Ezüst (Ag) szerelékes borostyán bross és mandzsetta szett 2,6 cm 2486592
19136
412
Jewellery
Ezüst (Ag) kutya figura, jelzett, nettó: 29,3 g, m: 3,5 cm
2534920
19137
412
Jewellery
Ezüst (Ag) vegyes ezüst ékszerek, részben jelzett, nettó:45,6g
2486659
19138
412
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc borostyán medállal, jelzett, bruttó: 12,8 g, h: 80 cm 1392601
19139
412
Jewellery
2506612
19140
412
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű markazittal ékítve. m: 52, bruttó: 4g
2364891
19141
412
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc csiszolt üveg gömbökkel 50 cm
2471919
19142
412
Jewellery
Ezüst (Ag) pudrié, fedelén "Pisti" felirattal, jelzett, kissé kopottas, d: 6,5 cm, nettó: 44,7 g 2526968
19143
412
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc gyöngyös medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 13,86 g 2573070
19144
412
Jewellery
Ezüst (Ag) kövekkel ékített női gyűrű, jelzett, m:51, bruttó: 3,4g 2573068
19145
412
Jewellery
Ezüst (Ag) kövekkel ékített női gyűrű, jelzett, m:55, bruttó: 3,1g
2573073
19146
412
Jewellery
Ezüst (Ag) kövekkel ékített női gyűrű, jelzett, m:53, bruttó: 1,2g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF