Juwelen

Zahl der Lose: 187

Ezüst (Ag) szerelékes borostyán bross és mandzsetta szett 2,6 cm
19135.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst (Ag) kutya figura, jelzett, nettó: 29,3 g, m: 3,5 cm
19136.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst (Ag) vegyes ezüst ékszerek, részben jelzett, nettó:45,6g
19137.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Ezüst (Ag) nyaklánc borostyán medállal, jelzett, bruttó: 12,8 g, h: 80 cm
19138.

Rufpreis:
8 000 HUF

19139.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű markazittal ékítve. m: 52, bruttó: 4g
19140.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst (Ag) nyaklánc csiszolt üveg gömbökkel 50 cm
19141.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst (Ag) pudrié, fedelén "Pisti" felirattal, jelzett, kissé kopottas, d: 6,5 cm, nettó: 44,7 g
19142.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc gyöngyös medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 13,86 g
19143.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst (Ag) kövekkel ékített női gyűrű, jelzett, m:51, bruttó: 3,4g
19144.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst (Ag) kövekkel ékített női gyűrű, jelzett, m:55, bruttó: 3,1g
19145.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst (Ag) kövekkel ékített női gyűrű, jelzett, m:53, bruttó: 1,2g
19146.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF